66 TL THY Uçak Bileti Kampanyası Başladı

Dünyanın da en önemli hava yolu şirketleri arasında bulunan THY tarafından yapılan dönemsel kampanyalardan bir tanesi olan yurt içi uçak kampanyası yakın zamanda başlamış ve insanlar söz konusu fırsat sayesinde 66 TL ödemek suretiyle uçak bileti alabilmektedir. THY tarafından yapılan kampanyaya ait farklı detaylar bulunsa da insanların 66 TL’ye seyahat etme fırsatı sunması insanların söz konusu seferlere çok yoğun ilgi göstermesine neden olmaktadır. Şirketten yapılan açıklamaya göre 20 Mart 2018 ile 25 Mart 2018 tarihleri arasında alınacak biletler için geçerli olan kampanyada biletlerin seyahat tarihinin 1 Ekim 2018 ile 27 Aralık 2018 tarihleri arasında olması gerekmektedir. Fakat 26-30 Ekim 2018 tarihlerinde alınacak biletler kapsam dışıdır.

Dünyanın farklı noktalarına yapmış olduğu uçuşlar ile dikkat çeken firma yurt içinde de birçok noktaya seferler düzenlemektedir. Söz konusu seferlere yönelik olarak sunulan fırsatlar sayesinde insanlar 66 TL’den başlayan fiyatlar ile seyahat edebilmektedir. Fakat 66 TL’ye satışa sunulan koltuk sayısı oldukça sınırlıdır ve bundan dolayı da yoğun ilgi olmaktadır. Söz konusu talep yüksekliği bunların çok kısa sürede tükenmesine neden olacağı için kişilerin acele etmesi gerekmektedir. Erken rezervasyon yapılacak olan kampanya sayesinde insanlar çok ciddi bir maddi tasarruf sağlarken THY ile seyahat etme fırsatı da yakalamış olmaktadır.

Türk Hava Yollarından yapılan açıklamada bahsedilen koltukların yalnızca ekonomi sınıfına ait olduğu belirtilmekte olup Business Class olarak seyahat etmek isteyenler için bu şekilde bir fırsat bulunmaktadır. Yurt içindeki uçuş noktaları oldukça fazla olan firma aracılığıyla söz konusu dönemde farklı tatil noktalarına gidebilmektedir. Bunlardan bir tanesi olan İstanbul’a pek çok noktadan doğrudan uçuşlar yapılmaktadır. İstanbul içerisinde bulunan tarihi ve turistik noktaları daha yakından görmek isteyen kişiler söz konusu fırsattan yararlanabilmektedir. İstanbul içerisinde bulunan Topkapı Sarayı, Osmanlı Devletinin yüzyıllar boyunca yönetildiği nokta olarak dikkat çekmektedir. Halen ayakta olan saray turistlerin çok yoğun ilgisini çekmektedir. Bunun dışında Ayasofya ve Sultanahmet Camii gibi tarihi yapılarda çok fazla ilgi çekmektedir.

Bir cevap yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi