Avrupa THY Uygun Uçak Biletleri

Ülkemizin en önde gelen uçuş hizmeti veren firması Türk Hava Yolları ülkemizden Avrupa ülkelerine zaman zaman kampanyaları ile birlikte uygun fiyata uçak biletlerini müşterilerine sunabilmektedir. Avrupa’ya yapılan uçuşlarda THY tarafından yapılan uçuşlarda uygun fiyata uçak biletlerinden faydalanmak istiyorsanız ya erken rezervasyon yaptırmalısınız ya da kimi zaman yapılan kampanyalardan faydalanmalısınız. Öncelikle her nereye olursa olsun bir uçak biletini ucuz yoldan alabilmek için en temel yol erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmaktır. En az 20 gün öncesinden yapıldığında oldukça ucuza gelebilen bilet fiyatları, uçuş tarihi yaklaştıkça oldukça artmaktadır. Bunun için uçuş tarih aralığınızı olabildiğince esnek tutmalısınız.

THY’ye ait olan bilet satış dönemi olarak 1 Mart 2018 ile 30 Nisan 2018 tarihleri arasında alınan biletler ile Avrupa’ya 2$’dan başlayan fiyatlardan uçabilirsiniz. Bu kampanya içerisinde uçuş dönemi ise 1 Nisan 2018 ile 30 Nisan 2018 tarihleri arası olarak belirlenmiştir. Kampanya içerisine dâhil olan söz konusu şehirler ise Malaga, Bükreş, Graz, Roma, Pisa, Malta, Karaçi ve Dubrovnik’tir. Bu kampanya içerisinde İtalya’nın başkent şehri olan Roma’ya ve Pisa’ya THY avantajları sayesinde vergiler hariç olmak üzere 2$’dan başlayan ücretler karşılığında uçabilirsiniz. Bu kampanyadan yararlanarak, Malta ve Dubrovnik’e 2$’dan uçabilirsiniz. Bunun yanı sıra Romanya’nın başkent şehri olan Bükreş’e 10$ gibi bir ücretten başlayarak uçuş yapabilme fırsatını yakalayabilirsiniz.

Bu sayılan şehirlerin yanı sıra Graz, Malaga, Salzburg ve Herson şehirlerine de fırsatlardan yararlanarak uçuş gerçekleştirmek mümkün. Kösice, Salzburg ve Graz’a 3 $’dan başlayan fiyatlarla, Herson şehrine 6$’dan başlayan fiyatlarla, Malaga şehrine 71 $’dolardan başlayan fiyatlarla, Karaçi şehrine ise 191 $’dan başlayan ücretlerle uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Bu kampanyanın belirli başlı kuralları vardır. Doğru bir şekilde yararlanmak için inceleyelim. 1 Mart 2018 tarihinden sonra alınan biletlerde ve sadece Sabiha Gökçen kalkışlı yapılan uçuşlarda geçerli olmaktadır. Antalya, İzmir ve Ankara için İstanbul fiyatlarına 30 EUR/RT ilave edilir. Türkiye’nin diğer noktaları ve Ercan Havalimanından yapılacak olan uçuşlar için ise 60 EUR/RT ilave edilir. Sadece az sayıda koltuk için geçerlidir.

Bir cevap yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi