Avrupa uçak biletlerinde THY Fırsatları

1 Ekim 2017 ile 15 Mart 2018 tarihleri arasında Avrupa ülkelerinin nerdeyse hepsine gezmek, iş ve tatil amaçlı seyahat etmeyi planlayanlara Türk Hava Yolları THY firması uçak biletlerinde bulunmaz fırsatlar sunmaktadır. İstanbul Atatürk Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı çıkışlı seferler için geçerli olmak üzere Avrupa ülkelerine yapılacak seyahatlerin uçak biletlerinde THY bulunması zor fırsatları misafirlerinin ayağına kadar getirmiştir. Hava ulaşımında bir kere deneme fırsatı bulanların asla vazgeçemediği Güney Avrupa’nın en iyi firması Türk Hava Yolları ile Avrupa’yı keşfetmek artık çok daha ucuz fiyatlara mal olmaktadır. 1 Ekim 2017 ile 15 Mart 2018 tarihleri arasında yapılacak olan uçuşların biletlerinin 10 Temmuz ile 6 Ağustos 2017 tarihleri arasında alınması şarttır.

10 Temmuz 2017 ile 6 Ağustos 2017 tarihleri arasında birçok Avrupa ülkesine gidiş ve dönüş olmak üzere alınan uçak biletleri 109 Dolardan başlayan fiyatlarla fırsata dönüşmektedir. Bu kampanya İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan kalkışlı Budapeşte, Cluj, Zagreb, Ljubljana, Bükreş, Dubrovnik, Saraybosna, Prag, Viyana, Brüksel, Tiflis, Belgrad, Milano, Roma, Venedik, Lizbon, Kopenhag, Stockholm, Berlin, Münih, Paris, Barselona, Amsterdam, Londra, Kiev, Moskova, Oslo, St Petersburg, Bakü, Helsinki şehirlerine yapılacak uçuşlar için geçerlidir. Kampanya bu kadarla sınırlı olmayıp İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan çıkışlı Tiflis, Paris, Barselona, Milano ve Roma kentlerine yapılacak uçuşlar için geçerli olacaktır. Avrupa’nın tarihini ve doğal güzelliklerini keşfetmek isteyenler bu destinasyonlardan birini seçerek yola çıkabilir.

Türk Hava Yolları firmasının Avrupa ülkeleri için 109 Dolar’dan başlayan fırsatlar ile dolu bu kampanyasından yararlanabilmek için aşağıdaki şartların yerine getirilmesi gerekmektedir.
 THY tarafından belirlenen kampanya uçak biletleri fiyatları, havalimanı vergileri, hizmet bedeli ve akaryakıt harçları dahil edilerek belirlenmiştir
 Bu kampanya sadece Türk Hava Yolları için geçerlidir.
 Kampanyadan faydalanabilmek için yapılan bilet rezervasyonlarında, rezervasyon yapıldıktan sonra en geç bir gün içerisinde bilet satın alma işleminin tamamlanması gerekmektedir.
 Kalış süresi an fazla 15 gün ile sınırlandırılmıştır.
 Biletlerde iade işlemi veya seyahat değişikliği yapılmamaktadır.
 Kampanya sınırlı sayıdaki koltuklar için geçerlidir.
 Kampanyaya dahil edilerek grup rezervasyonu ve bilet satışı yapılmamaktadır.
 THY değişiklik yapma hakkını gizli tutmaktadır.

Bir cevap yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi