Brezilya THY Uçak Bileti Sorgula

Latin Amerika ülkeleri arasında bulunan Brezilya ile Türkiye arasında yolculuk yapmak isteyen kişiler için hava yolu şirketleri tarafından çok sayıda uçuş düzenlenmekte ve insanlar bunlara ait uçak bileti alabilmek için sorgulama işlemi yaparak THY ile yolculuk edilebilmektedir. Dünyanın en önemli hava yolu şirketleri arasında yer alan THY ile seyahat etmek insanlara çok büyük keyif verdiğinden Brezilya’ya giderken de bu firmaya ait uçak biletleri alınmakta ve böylece rahat bir şekilde buraya gidilmektedir. Brezilya yüzölçümü bakımından çok büyük bir ülke olduğundan ülkenin şehirleri birbirinden uzakta bulunmaktadır. Türk Hava Yolları söz konusu şehirlerden bir kaçına seferler düzenlemekte ve insanların bu yöndeki taleplerine cevap vermiş olmaktadır.

Brezilya ile Türkiye arasında yapılan seferlerden bir tanesi İstanbul ile Sao Pauloarasında yapılmaktadır. Türk Hava Yolları tarafından yapılan seferde insanlar yaklaşık 13 saat 10 dakika havada kalmakta ve daha sonra da söz konusu şehre ulaşmaktadır. İstanbul Atatürk Havalimanından saat 09:40’da hareket eden uçaklar aynı gün içerisinde Brezilya yerel saati ile 16:50’de iniş yapmaktadır. Söz konusu seyahat için ödenmesi gereken ücret ise yaklaşık 4.500 TL olup duruma göre bu fiyat daha da artabilmektedir. Buradaki seyahati Business Class olarak yapmak isteyenlerin ödemesi gereken ücret 20.000 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Bunların dışında aktarmalı olarak da seferler yapılmakta ve insanlar bunlar sayesinde de Brezilya’ya gidebilmektedir. Bazı hava yolu şirketleri tek bir aktarma yaparken bir kısmı ise birden fazla aktarma yapabilmektedir. Aktarma merkezlerinde bir süre beklenmesi gerektiğinden yolculuğun süresi 30 saatlere kadar çıkabilmektedir.

Brezilya içerisinde çok sayıda gezilecek yer bulunmakta ve insanlar bunları daha yakından görebilmek için dünyanın farklı noktalarından buraya gelmektedir. Dolayısıyla da ciddi bir turizm geliri söz konusu olmaktadır. Ülkenin en önemli kentlerinden olan Sao Paulo yıl içerisinde çok fazla turisti konuk ederken bunun dışındaki kentlerde de aynı durum söz konusudur. Ülkenin sembollerinden bir tanesi olan Kurtarıcı İsa heykeli büyük ilgi görmektedir. Devasa heykel ülkenin en önemli turizm noktalarından birisidir.

Bir cevap yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi