Brüksel THY Uçak Seferleri Ücreti

Avrupa Birliğinin merkezi kabul edilen Brüksel ile ülkemiz arasında yapılan uçak seferleri sayesinde insanlar çok büyük bir kolaylık yaşarken söz konusu uçuşların çok büyük bir kısmı THY tarafından yapılmakta olup bilet ücreti tercih edilecek koltuk sınıfına bağlı olarak farklılık göstermektedir. Brüksel içerisinde çok sayıda Türk’ün yaşaması dışında buraya insanlar farklı amaçlar için de gitmekte ve giderken THY tarafından yapılan uçak seferleri sayesinde hem hızlı hem de konforlu bir şekilde yolculuklarını tamamlamaktadır. Belçika’nın de başkenti olan Brüksel ile özellikle İstanbul ve Ankara gibi kentler arasında uçuşlar düzenlenmektedir. Bu uçuşların önemli bir kısmı aktarmasız iken aktarmalı olarak yapılan uçuşlar da bulunmakta ve insanlar kendi durumlarına göre bunlar arasından bir tanesini tercih etmektedir.

İstanbul ile Ankara arasında gün içinde ortalama beş sefer düzenlenmekte ve insanlar bunlar sayesinde günün farklı zamanlarında yolculuklarını yapabilmektedir. Yaklaşık 4 saatte bir yapılan uçuşlar için alınacak biletlerinin fiyatları dönemsel olarak farklılık gösterse de ödenmesi gereken ücretlerin 674 TL’den başladığını söylemek mümkündür. Fakat burada dikkat edilmesi gereken çok önemli bir nokta bulunmakta olup o da kişilerin söz konusu seferlere olan ilgisidir. Talep durumu fazla olduğunda biletlerin fiyatları kademeli olarak artmakta ve ödenmesi gereken ücretler 1.000 TL barajını aşabilmektedir. Bundan dolayı da erken rezervasyon ya da biletlerin seyahat tarihinden daha erken alınması gibi seçeneklerin kullanılması gerekmektedir.

Belçika’nın başkenti olan kentte yaklaşık 1,2 milyon kişi yaşamaktadır. Kent içerisinde bulunan tarihi yapılar turistlerin buraya olan ilgilerini artırmaktadır. Söz konusu yerlerden bir tanesi olan Grand Place ülkenin en önemli meydanlarından bir tanesi konumunda bulunmakta olup burası UNESCO tarafından koruma altına alınmıştır. Burada yer alan binaların mimari yapısı insanları etkileyecek türdendir. Bunun dışında şehir içerisinde yer alan bir başka önemli nokta ise Atomium’dur. Söz konusu yerdeki devasa atom modeli, normal bir atomun 165 milyar defa büyütülmüş halidir. Bunların dışında kent içerisinde farklı güzellikler de bulunurken bunların bir kısmı da doğal güzelliklerden oluşmaktadır.

Bir cevap yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi