Bursa THY Ucuz Uçak Bileti

Önemli sanayi şehirleri arasında yer alan Bursa nüfus yoğunluğu bakımından oldukça kalabalık bir bölge olması nedeni ile havayolu ulaşımı fazlası ile tercih edilmektedir. Yenişehir Havalimanı’ndan THY gibi birçok önemli havayolu firması ucuz uçak bileti kampanyaları ile yolcuların istedikleri noktaya seyahat etmesine imkan tanımaktadır. Türk Hava Yolları ile her gün Bursa’dan yurt içi ve yurt dışı belirlenen destinasyonlara karşılıklı sefer düzenlemektedir. Firmanın sağladığı avantajlı uçuşlarla maliyeti düşük, konforlu, kaliteli ve güvenilir yolculuk gerçekleştirmek mümkündür. Bursa iniş ya da kalkışlı uçuşlarda ucuz uçak bileti bulmak için birtakım yöntemlerin uygulanması gerekmektedir. Online olarak, satış ofislerinden, mobil uygulamalardan ya da bilet satış sitelerinden indirim fırsatlarını yakalamak mümkündür.

Türk Hava Yolları Türkiye’nin dışında dünyada da birçok kişi tarafından tercih edilen bir havayolu firmasıdır. THY farkı ile uçmak isteyen herkes seyahat planını gerçekleştirdikten sonra bilet alımlarını yapmaktadır. Öncelikle ucuz biletli bir yolculuk fırsatını yakalamak isteyen kişilerin kurumsal siteleri aracılığı ile kampanyaları takip etmesi oldukça önemli bir husustur. Yanı sıra fiyatları karşılaştıran arama motorları da en uygun fiyat listesini anında görüntülemektedir. Öncelikli olarak arama motorlarına nereden nereye gidileceği belirtilmelidir. Sonrasında tarih bilgisi girilerek arama butonuna basılmalıdır. Bu aşamadan sonra tüm uçuş bilgileri listelenmektedir. Örneğin; Bursa’ya 04.05.2018 tarihinde tek kişi sadece gidiş yönünde Ankara’dan seyahat etmek istediğinde ve bu kriterlere göre arama yapıldığında liste buna uygun verileri sıralamaktadır.

Bursa ucuz uçak biletlerine bakıldığında promosyonlu zamanlara denk gelindiğinde oldukça indirimli bilet sahibi olmak mümkün olmaktadır. Ancak genel istatistiklere göre online satışlarda hafta içi Cuma günü ve hafta sonu cumartesi ve Pazar günleri fiyatların en yüksek olduğu zamanlar olarak belirtilmektedir. Bu nedenle kampanyaları sıkı bir biçimde takip etmek oldukça önemli olmaktadır. THY kurumsal sitesinden güncel bilgilerin takip edilmesi sonucunda ucuz uçak bileti bulmak mümkündür. Bununla birlikte fiyat alarmının kurulması da uygun fiyatların yansımasını sağlayacak bir yöntemdir. THY’nin güncel tarifelerine bakıldığında Türkiye’nin birçok yerinden indirimli fiyatlarla uçmanın mümkün olduğu bilinmektedir. Bursa inişli ya da kalkışlı uçuşlarda ortalama 57 TL’den başlayan fiyatlarla THY firmasının tercih edilebileceği görülmektedir. Ancak düşük fiyatlarla seyahat edilebilmesi için ay, gün ve fiyat bilgilerinin takip edilmesi gerekmektedir.

Bir cevap yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi