Dubai THY Ucuz Uçak Biletleri

Dünyanın en meşhur kentleri arasında yer alan Dubai yıl içinde çok sayıda Türk tarafından ziyaret edilmekte ve bu ziyaret için insanlar THY tarafından yapılan seferlere ait ucuz uçak biletlerini daha fazla tercih etmektedir. Ülkemizden Dubai’ye gitmek isteyen kişiler için THY tarafından haftanın her günü seferler düzenlenmekte ve bunlar arasından bazılarında bilet fiyatları çok daha ucuz olmaktadır. Petrol zengini bir kent olan Dubai buradan elde ettiği geliri şehri yeniden yapmakta kullanmış ve ortaya muhteşem bir kent çıkmıştır. Dünyanın hemen her bölgesinden insanlar buraya tatil ya da farklı bir amaç için gelmekte ve burada çok keyifli zamanlar geçirmektedir.

Türkiye’den Dubai’ye gitmek isteyen kişiler ya doğrudan uçuşları ya da aktarmalı olanları tercih etmektedir. Fakat İstanbul’dan buraya gitmek isteyen kişiler için Türk Hava Yolları tarafından haftanın her günü uçaklar kaldırılmaktadır. Gün içinde dört farklı zamanda uçaklar hareket etmekte ve insanlar farklı seçeneklerle buraya gidebilmektedir. Söz konusu uçuşlar saat 10:15, 19:35, 22:25 ve 01:25’te yapılmakta olup seyahatin toplam süresi 4 saat 25 dakika sürmektedir. Söz konusu uçuşlar için alınacak olan biletlerin fiyatları ise 992 TL’den başlamakta olup daha sonra kademeli olarak artış göstermektedir. İnsanlar kendi bütçelerine göre bunlar arasından istediğini seçebilmekte ve böylece ihtiyaçlarını karşılayarak bu yolculuğu gerçekleştirebilmektedir.

Dubai’ye gitmek isteyen kişiler için ayrıca aktarmalı yolculuk seçenekleri de bulunmakta olup bunlar özellikle Anadolu kentlerinden yapılmaktadır. Buralardan hareket eden uçaklar öncelikle İstanbul’a gelmekte ve buradaki Dubai uçağına geçiş yapılmakta ve buradan da doğrudan körfeze hareket edilmektedir. Söz konusu yolculuk için alınması planlanan biletlere daha az ücret ödemek isteyen kişilerin mutlaka ekonomi sınıfını tercih etmesi gerekmektedir. Ayrıca zaman zaman ekonomi sınıfındaki belli sayıdaki bilet için promosyon uygulaması yapılmakta ve biletlerin fiyatları daha da aşağı seviyelere gelmektedir. Ödenmesi gereken ücretlerin çok daha düşük seviyelerde olmasından dolayı bunlara olan talep daha fazla olmakta ve bunlar kısa sürede tükenmektedir. Bundan dolayı insanların bunlar tükenmeden önce alması gerekmektedir.

Bir cevap yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi