En Güncel THY İndirimli Uçak Bileti Kampanyaları

Günümüzde en popüler havayolu firmaları arasında yer alan THY yolcuların indirimli olarak uçmalarına imkan sağlamak için güncel kampanyaları sitesi aracılığı ile duyurmaktadır. Güncel kampanyalar ve promosyonlu uçak bileti almak isteyen kişilerin kısa sürede alım yapmaları tavsiye edilmektedir. En ucuz fiyatları yolcuları için sunan Türk Hava Yolları ile uçmak ciddi bir ayrıcalık olarak nitelendirilmektedir. Her dönem çeşitli fırsat uçuşları ile avantajlı yolculuk imkanı sunan firma ile seyahat etmek isteyen kişiler kampanya detaylarını kurumsal web siteleri aracılığı ile öğrenebilmektedir. Yanı sıra firmanın sosyal kanalları ve bazı haber siteleri aracılığı ile de güncel kampanya bilgileri hakkında bilgi alınabilmektedir.

THY her şey dahil gidiş dönüş kampanyalarından birisi Paris’e düzenlenen ortalama 169 dolardan başlayan fiyatlarla gerçekleştirilmektedir. 19 Haziran-4 Temmuz 2018 tarihinde biletlemenin yapılacağı kampanyada 1 Ekim ile 31 Mart tarihleri arasında uçuş gerçekleşecektir. Promosyonlu olan biletlerde koltuk sayıları sınırlı olmaktadır. Haftanın 7 günü uçuş gerçekleşebilmektedir. Bir diğer uçuş noktası Barselona İspanya olarak belirtilmektedir. Kampanyaya her şey dahil 159 dolardan başlayan fiyatlarla uçmak mümkün. 19 Haziran ve 4 Temmuz tarihleri arasında alınacak biletlerin 1 Ekim ve 31 Mart 2018 tarihleri arasında kullanılması söz konusu olmaktadır. Promosyonlu bilet olması nedeni ile iptal ve değişiklik yapılması mümkün olmamaktadır.

Milano, Roma ve Bologna’da güncel kampanyaya dahil bölgeler arasında yer almaktadır. THY genel olarak yaz sezonu için sıcak Avrupa ülkelerine sefer düzenlemektedir. Her üç ülke ortalama 139 dolardan başlayan fiyat seçenekleri ile sefer düzenlemektedir. Antik Çağ’dan kalan Roma ve eşsiz mimarisi ile tanışmak isteyenler burayı tercih edebilecekken, Ortaçağ’dan kalma kuleler, kemerli sokaklar ve eşsiz mimarisi ile ünlü Bologna’da bir diğer tercih olarak seçimi yapılabilecek bir ülke olmaktadır. Yanı sıra İtalya’nın en dinamik şehirlerinden olan Milano’da gotik mimarisi ile gezilmeye değer eşsiz bir bölgedir. Zengin tarih ve kültürel dokusu ile modern yapısı sayesinde etkileyici bir keşif imkanı sunmaktadır. Bu bölgelere düzenlenecek olan tarih ve fiyat bilgileri de benzer şekildedir. Detaylı bilgiyi firma çağrı merkezi, internet sitesi ve satış ofisleri aracılığı ile almak mümkündür.

Bir cevap yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi