Güncel THY Uçak Bileti İndirimleri

Ülkemizin önde gelen uçuş hizmeti veren şirketi THY zaman zaman kimi kampanyaları ile birlikte uçak biletinde indirimlerde bulunmakta ve müşterilerine oldukça ucuza biletler sunmaktadır. Güncel olarak takip edilmesi gereken bu indirim ve kampanyaları kaçırmamak için takipte kalmalı veya e-mail sistemlerine kaydolarak güncel uçak bileti indirimlerinden anında haberdar olmalısınız. Örneğin öğretmenlere özel olarak 20 Kasım 2017 ile 24 Mart 2018 tarihleri arası alınan biletlerde %25 indirim uygulanmaktadır. Bu tarihte alınan biletlerin indirimlerinden faydalanabilmek için uçuş tarihlerinin 20 Kasım 2017 ile 31 Mart 2018 tarihleri arasında olması gerekmektedir. Hem de sadece öğretmenleri değil, öğretmen ailelerini de kapsamaktadır.

Öğretmenlere özel olarak yapılan belli tarihleri arasında alınan biletlere uygulanmakta olan %25 oranında indirimden faydalanabilmek için Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde çalışmakta olmak ya da Yüksek Öğretim Kurulu içerisinde görev yapmakta olan öğretim üyeleri ve ailelerinin kapsamaktadır. Sadece Türk Hava Yolları değil aynı zamanda Anadolu Jet iç hat seferleri de dâhildir. Bunun yanı sıra Anadolu Jet Ercan seyahatleri ve Türk Hava Yolları Hopa yolculuklarında da geçerlidir. Ancak bu indirimli biletler THY Ercan seferlerinde, ortak yapılmakta olan uçuşlarda, promosyon sınıflarında ve açık biletlerde geçerli değildir. Ama eğer rezervasyonunuzu kampanya tarihinden önce yaptıysanız biletiniz kampanyaya dahil olabilmektedir. Aynı aileden aynı soyadı taşıyan en fazla 4 kişi bu kampanyadan yararlanabilmektedir.

Bu kampanyanın yanı sıra 1 Kasım 2017 ile 24 Mart 2018 tarihleri arasında alınacak olan İstanbul Sivas arası uçak biletlerinde, haftanın yedi günü de dâhil olmak üzere her şey dâhil 100 TL’den başlayan fiyatlar bulunmaktadır. Bu tarihlerde biletlendirilen biletlerin uçuş tarihleri 1 Kasım 2017 ile 24 Mart 2018 arasında olmak zorundadır. Bu uçuşlar da kampanyadan yararlanmak için uçağın kalkış yerinin İstanbul Atatürk Havalimanı olması gerekmektedir. bu biletler promosyon biletler olup sınırlı sayıda koltuk için geçerli olmaktadır. Biletin sınıfının ne olduğuna göre değişmekle beraber, promosyon biletlerde iade işlemleri ve iptal işlemleri olup olmayacağı değişiklik gösterebilmektedir.

Bir cevap yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi