Güney Avrupa uçak biletlerinde THY Avantajları

Türk Hava Yolları, yaklaşık 64 ülkeden oluşan başta Yunanistan, Portekiz, İspanya olmak üzere Güney Avrupa ülkelerinin çok farklı noktalarına yapılacak yolculukların uçak biletlerinde güzel THY avantajlar sunmaktadır. Ülkemizden Güney Avrupa ülkelerine Türk Hava Yollarının uçak biletlerinde 31 Ocak 2018 tarihine kadar geçerli olacak şekilde yaptığı kampanyada sağladığı avantajlar ile uçak gibisi yoktur. Ülkemizin önde gelen ve bayrak taşıyıcı ulusal firması olan Türk Hava Yolları’nın yolcuları, 12 Şubat 2018 ile 07 Haziran 2018 tarihleri arasında Atina, Lizbon, Barcelona ve daha birçok Güney Avrupa ülkesinin şehirlerine yapacakları uçuşlarda firmanın yaptığı kampanya ile uçmanın keyfini yaşama fırsatını yakalayabilirler. Güney Avrupa’yı baştan sona keşfetmek için bu güzel fırsatı kaçırmamaya özen göstermek gerekir.

Türk Hava Yollarının bu kampanyasını kaçırmak istemeyenler 12 Şubat 2018 ile 07 Haziran 2018 arasında yapacakları yolculuklarının uçak biletlerini 17 Ocak 2018 ile 31 Ocak 2018 tarihleri arasında almak zorundadırlar. Avrupa’nın güneyinde bulunan ülkeleri kastetmek amacıyla kullanılan bu ifade zamanla farklı politik, dilbilimsel ve kültürel anlam kazanmış ve terim olarak dilimize yerleşmiştir. Doğal güzellikleri yanında tarihi ve kültürel değerlere da sahip birçok ülkeyi gezmek, görmek ve keşfetmek için Türk Hava Yolları oldukça güzel bir fırsat sunmaktadır. Bu ülkelerin iklim şatları düşünüldüğünde gezmek için en güzel zamanları içine alan Şubat ile Haziran ayları kesinlikle gezmek için değerlendirilmesi gereken vakitlerdir.

Bu Kampanyadan yararlanmak için belirlenen kural ve koşullar aşağıdaki gibidir:
 Kampanya, 12 Şubat 2018 ile 07 Haziran 2018 arasında yapılacak yolculukların 17 Ocak 2018 ile 31 Ocak 2018 arasında alınan uçak biletleri için geçerlidir.
 Hava yolu firması, kampanya için belirlediği uçak biletlerine havalimanı vergileri, hizmet bedeli ve akaryakıt harçlarını dahil ederek belirlemiştir.
 Kampanya sadece Türk Hava Yollarının uçuşları için geçerlidir.
 Kampanyadan yararlanmak için yapılan rezervasyon işlemler en geç 1 gün içerisinde tamamlanmış olmalıdır.
 Kampanya ülkelerinde kalış en fazla 15 gündür.
 Kampanya biletlerinde iade ve değişiklik yapılamaz.
 Kampanya sadece sınırlı sayıdaki koltuklar için geçerlidir.
 Grup rezervasyonları için uygun değildir.
 THY kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tuta

Bir cevap yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi