Iğdır THY Ucuz Uçak Bileti Bul

Ülkemizin en doğusunda yer alan Iğdır kentine kısa adı THY olan Türk Hava Yolları firmasının İstanbul Atatürk Havalimanına uçak seferi bulunmaktadır ki yolculuğu ucuz yapabilmek için sitemizin bileti bul butonunu kullanmak gerekir. THY İstanbul Atatürk Havalimanına uçak seferi yaparken Anadolujet firması da Iğdır ile Sabiha Gökçene sefer düzenlemektedir ki ucuz bileti sayesinde keyifli bir seyahat yapabilme şansını elde etmek için bul tuşuna basılmalıdır. Türk Hava Yollarının her gün sabah saat 09.10’da İstanbul’a direk uçuşu vardır. THY ile direkt olarak İstanbul’a en düşük 196 TL’ye 2 saat 30 dakikada yolculuk yapılabileceği gibi bu yolculuk aktarmalı olduğundan 534 TL’ye ve daha fazlasına kadar yükselebilmektedir.

Anadolujet havayolları ise Iğdır Havalimanından İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına haftanın belirli günlerinde direkt uçak seferi gerçekleştirmektedir. Saat 15.00’te başlayan yolculuk 2 saat 10 dakika sürmektedir. Yolculuğun maliyeti ise en az 146 TL iken en yükseği ise 301.99 TL’den başlayarak yükselmektedir. Anadolujet firması sadece direkt sefer yapmayıp bir veya iki aktarmalı uçuşlar da gerçekleştirmektedir. Aktarmalı olarak gerçekleştirilen Iğdır ile İstanbul arası 4 saat 10 dakika ile 7 saat 40 dakika arasında değişmektedir. Yolculuğun süresi aktarma sayısına ve bekleme süresine göre değişmektedir. Değişen seyahat süresine göre yolculuğun maliyeti de 263,38 TL ile 535 TL arasındadır. Ucuz fiyatlı yolculuk için aktarmasız uçuşların tercih edilmesi daha doğru olacaktır.

Iğdır’dan Ankara’ya direkt olarak uçmak isteyenler Anadolujet şirketinden bilet almalıdır. Anadolujet Havayolları her gün öğleden sonra saat 15.55’te direkt sefer yapmaktadır. Bu sefer 1 saat 45 dakika sürmektedir. Yaklaşık maliyeti en az 124 TL ile en fazla 301.99 TL arasında olup ucuz seyahat etmek isteyenler tatil planlarını erkenden yapmalıdır. Uçak firmaları boş koltuklar ile uçmak istemeyip yolculuğun harcamalarını çıkarabilecekleri kadar koltuğu olabilecek en uygun fiyata satmaktadır. Belli sayıdaki koltuk için geçerli olan bu indirimli koltuklar bittiğinde uçağın doluluk oranına göre fiyatlar artmaya başlamaktadır. Seyahate yakın tarihlerde bilet alındığında uçağın doluluk oranı da artacağından fiyatlar da yükselecektir. Ayrıca promosyon biletler de sınırlı sayıda olduğundan bitmeden almak için erken davranılmalıdır.

Bir cevap yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi