İşte İlk THY MAX8 Tipi Uçağı

Dünyada üretilen büyük uçaklardan MAX8 Tipi araçlardan bir tanesi yakın zamanda THY filosuna katılacağı için bazı haber siteleri işte ilk uçan dev ya da benzer başlıklarla bu haberi okuyucularına duyurma yoluna gitmişlerdir. Söz konusu uçağı çok yakın bir zamanda filo içerisinde göreceğimizi belirten yetkililer bu sayede şirketin çok daha önemli noktaya geleceğini de belirtmektedir. İlk olarak bir Twitter adresinden yapılan paylaşımlarla ortaya çıkan bu deve ait fotoğraflarda kanatlardaki THY logosu dikkat çekiyor. Boeing 737 MAX8 tipi uçağın seri numarası ise 7048’dir. Filosuna böylesine bir devi katan şirketin özellikle uzak noktalara çok daha rahat bir şekilde yolcu taşıyacağı belirtilmektedir. Bunların dışında imalat alanından yakında çıkması beklenen bu devin kısa sürede testlere başlayacağı da gelen haberler arasında yer almaktadır.

Dünyanın 122 ülkesindeki 300’den fazla noktaya yolcu taşıyan Türk Hava Yolları vermiş olduğu kaliteli hizmet ile dikkat çekiyor. Hizmet kalitesini sürekli yukarılara çıkarmak için çalışmalar yapan firma bunun için hem personel kalitesini arttırma yoluna gidiyor hem de teknik altyapısını daha iyi hale getiriyor. Tüm bunların dışında ise filosunu yeniliyor. Yukarıda yer alan haber bunu net olarak ortaya koyması açısından son derece önemlidir. THY tarafından yapılan seferlerdeki hizmet kalitesinde personellerin çok büyük önemi vardır. Bundan dolayı firma personellerine sürekli olarak eğitimler vermekte ve böylece müşteri memnuniyetinin daha da üst seviyelere çıkmasını sağlamaktadır.

THY tarafından internet üzerinden verilen hizmetler yolculara büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Bunların başında bilet alımı gelir ki bunu firma çok uzun bir süredir sağlamaktadır. Bunun dışındaki bir diğer işlem ise biletlerin check in işlemleridir. Bu işlemlerin online olarak yapılması çok büyük bir kolaylık sağlar ve yolcular bu sayede uzun saatler sırada beklemekten kurtulmuş olur. Bilet alma gibi son derece basit şekilde yapılan işlemler için bir miktar ücret ödenmesi şartı bulunur. Bunların dışında yolcular istemeleri halinde koltuk seçimi de yapabilir ve bunun için de düşük bir ücret öder.

Bir cevap yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi