Mart ayında 109 dolardan başlayan fiyatlar

Yeni yerler keşfetmek, güzel bir tatil geçirmek, unutulmaz bir kış geçirmek isteyenler için Türk Hava Yolları Asya ve Avrupa ülkelerinin birçok şehrine Mart ayında 109 Dolardan başlayan fiyatlarla yolculuk yapma fırsatı sunmaktadır. Mart ayında seyahat yapmayı düşünenlerin Türk Hava Yollarının 109 Dolardan başlayan fiyatlarla yaptığı kampanyadan yararlanmak için uçuşlarda şimdiden rezervasyon yaptırmalarında fayda vardır. Asya ve Avrupa ülkelerinin birçok güzel kentine sezonunda bulunamayacak kadar uygun fiyatlarla, gidiş ve dönüş uçak biletleri 109 Dolardan başlayan fiyatlar ile seyahat etmek oldukça keyifli olacaktır. Ülkemizin bayrak taşıyıcı ulusal firması, Avrupa’nın ise en iyi havayollarından biri olan Türk Hava Yolları ile bu seyahati gerçekleştirmek ise farklı bir ayrıcalıktır.

1 Ekim 2017 ile 15 Mart 2018 tarihleri arasında yapılacak seyahat dönemi için geçerli olan bu kampanyadan faydalanmak için biletlerin 10 Temmuz 2017 ile 6 Ağustos 2017 arasında alınması gerekmektedir. Sadece İstanbul Atatürk Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanlarından kalkışlı uçaklar için geçerli olan kampanyada Asya ve Avrupa’nın en çok tercih edilen destinasyonları tercih edilmiştir. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Tiflis, Paris, Barselona, Milano ve Roma için gerçekleştirilen uçuşlara geçerlidir. Atatürk Havalimanı çıkışlı Budapeşte, Cluj, Zagreb, Ljubljana, Bükreş, Dubrovnik, Saraybosna, Prag, Viyana, Brüksel, Tiflis, Belgrad, Milano, Roma, Venedik, Lizbon, Münih, Berlin, Stockholm, Kopenhag, Londra, Amsterdam, Barselona, Paris, Kiev, Moskova, Oslo, St Petersburg, Bakü, Helsinki uçuşları için geçerlidir.

Mart ayı için geçerli olan 109 dolardan başlayan kampanyanın şartları ise şöyledir:
• Firmanın belirlemiş olduğu kampanya fiyatlarına havalimanı vergileri, hizmet bedeli ve akaryakıt harçları dahil edilmiştir.
• Bu fiyatlar ve kampanya sadece Türk Hava Yolları için geçerlidir.
• Kampanyadan faydalanmak için rezervasyon işlemlerinin en geç bir gün içerisinde bilet satın alma işlemlerinin tamamlanmış olması gerekmektedir.
• Varış noktasında kalış süresi en fazla 15 gündür
• Uçak biletlerinde iade işlemi ve değişikli yapma söz konusu değildir.
• Kampanya sınırlı sayıdaki koyluklar için geçerlidir.
• Kampanya grup rezervasyonlarına uygun değildir.
• Kampanyada değişiklik yapma hakkı THY için gizli tutulmaktadır.

Bir cevap yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi