Miles & Smiles Star Alliance Upgrade Ödülü

Türk Hava Yolları Miles & Smiles Star Allinace avantajlarını müşterilerine sunarak çok sayıda upgrade ödülü kazanmalarını sağlamak konusunda oldukça iddialı olan bir havayolu şirketi olarak ön plana çıkmaktadır. THY Miles & Smiles kart sahiplerine çok avantajlı seçenekler sunarak, hem yolculukların daha keyifli olması noktasında hem de çok daha uygun fiyatlı uçak konusunda onlara etkili bir hizmet sunabilmektedir. Böylece gün geçtikçe hizmet çıtasını yükselten firma, uluslar arası bir marka değeri olma konusunda da oldukça iddialı bir konuma yükselmiş durumdadır. Günümüz itibariyle Türk Hava Yolları dünyanın pek çok farklı noktasına uçuş kabiliyeti olan bir kurum olarak ön plana çıkmaktadır. Esasında bu durum ülkemiz açısından da önemli kazanımları beraberinde getiren bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır. Zira bu sayede ülkemizin pek çok noktasında hem ulusal düzeyde hem de uluslar arası düzeyde uçuşlar gerçekleştirilmektedir.

Türk Hava Yolları kurulduğu günden bugüne kadar uzana süreçte, kendisini çağın gereklerine göre geliştirmeyi başarmış bir uluslar arası marka değeri olarak tanımlanmaktadır. Bu sayede ülkemizin pek çok ülkeye uçuş yapabilme kabiliyetinde olması da mümkün olmaktadır. Ayırca bu kurumun farklı yan şirket kuruluşları vasıtasıyla uçuşlar gerçekleştirmesi beraberinde uygun fiyatlı olarak da farklı uçuş seçeneklerinin müşterilere sunulmasını mümkün kılmaktadır. Böylece ülkemizde havayolu aracılığıyla uçuş yapılan noktaların sayısı her geçen gün artmaktadır. Günümüz itibariyle artık uçmak bir lüks olmaktan çıkarak, etkili bir ulaşım aracı olarak da tanımlanmaktadır.

THY ile uygun fiyatlı olarak uçmak için öncelikli olarak firmanın indirim kampanyalarını yakından takip etmek önem kazanmaktadır. Zira bu sayede firmanın indirim kampanyalarından yararlanarak promosyonlu biletlerden satın almak mümkün olmaktadır. Ayrıca erken rezerve edilen uçak biletleriyle de yapılan uçuşların normal uçak seferlerine göre çok daha uygun fiyatlı oldukları da bilinmektedir. Bu kapsamda erken rezervasyon yaptırmanın oldukça önemli bir avantajı beraberinde getirdiğini de söylemek mümkün olmaktadır. Bunun yanı sıra THY Miles & Smiles kartına sahip olma ayrıcalığına sahip olan yolcularında çok avantajlı olarak uçuş yapabildikleri bilinmektedir. Bundan dolayı miles & smiles kartına sahip olanlar uygun fiyatlı uçak bileti satın almak konusunda oldukça avantajlıdır.

Bir cevap yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi