New York Uçuş THY saat kaçta

Türk Hava Yolları Newyork Uçuş Seferleri, Türkiye’nin her yerinden yapılmakta, İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan direk, diğer il havalimanlarından İstanbul aktarmalı olarak yapılmakta ve fiyatları 2.500.- TL’den 3.500.- TL’ye kadar çıkmaktadır. THY Newyork JFK Havalimanı uçuş seferleri, İstanbul Atatürk Havalimanından 11 saat 20 dakika sürmekte, diğer illerden İstanbul aktarması olduğu için, 11 saat 20 dakikaya, İstanbul’a uçuş zamanı da eklenmelidir ki bu da yaklaşık 13 saatlik bir uçak yolculuğu yapılması anlamına geliyor. İstanbul haricinde THY ile New York JFK havalimanına uçmak isteyenler, İstanbul aktarması yapacakları için iki uçak arasında ki geliş gidiş saatlerinden dolayı arada bekleme yapabilirler.

THY ,Amerika Birleşik Devletleri’nde New York’tan başka Chicago, Los Angeles, Washington DC, Houston, Boston, San Francisco ve Atlanta’ya da haftalık karşılıklı 70 uçak seferi düzenlenmektedir. New York JFK Havalimanı’na hergün karşılıklı 3 uçak seferi düzenlenmekte ve tüm Amerika hatlarına yıllık 1.5 milyon yolcu taşınmaktadır. Her geçen gün filosunda ki uçak sayısı genişleten ve yenileyen THY, New York ve Amerika kıtasındaki tüm uçuşlarını Boeing 777 ve Airbus A330 büyük gövdeli uçaklarla gerçekleştirmektedir.THY, sadece kaliteli ve direk uçuşları ile değil, uçuş esnasında ikram ettiği Türk ve dünya mutfağından lezzetler ve güler yüzlü, tecrübeli personeliyle adını dünya havacılık şirketleri arasında sıkça duyurmakta ve aranan havayolu şirketi olmaktadır.

THY Newyork Uçuş Seferleri, haftanın hergünü 3 kez karşılıklı olarak düzenlenmekte ve İstanbul’dan yaklaşık 11 saat 20 dk sürmektedir. 2.500 .- liradan başlayan uçak fiyatları ile THY, tüm illerden İstanbul aktarmalı New York JFK Havalimanı’na karşılıklı uçak seferleri düzenlenmektedir. Thy, New York haricinde 7 Amerika şehrine daha haftalık karşılıklı uçak seferleri düzenlemektedir. Amerika Birleşik devletlerinde New York ve diğer Amerikan şehirlerine karşılıklı düzenlediği uçak seferleriyle yıllık 1.5 milyon yolcu taşıyan THY dünyanın en iyi bir iki uçak şirketinden biridir. THY New York Uçuş Seferleri, İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan direk, diğer illerimizden İstanbul aktarmalı yapılmakta ve haftanın her günü karşılıklı 3 uçak seferi düzenlenmektedir.

Bir cevap yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi