Önceden bilet satın alın kazançlı çıkın

Sizde uygun fiyata uçmak istemez misiniz? O zaman bir hafta önceden bilet satın alarak önemli kazanımları beraberinde getiren bir uygulama olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu doğrultuda havayolu firmalarının satış politikasının dönemsel olarak değişiklik gösterdiği de bilinmektedir. Zira havayolu firmaları, belli bir satış politikası çerçevesinde şekillendirmektedir. Bu noktada ucuz bilet satın almak için bir hafta önceden bilet satın almanın etkili olduğu bilinmektedir. Zira Türk Hava Yolları, Pegasus ve Sun Express gibi havayolu firmaları, promosyonlu biletlerini bir hafta önceden satışa sunmaktadır. Böylece 1 hafta önceden bilet satın alanlar çok daha indirimli bir şekilde uçak bileti satın alabilmektedir. Bu durum hiç şüphesiz bireylerin bütçesine önemli bir katlı sağlamak noktasında önemlidir. Uçuş günü yaklaştıkça uçuş fiyatlarının da yükseldiği bilinmektedir. Bundan dolayı biletleri erkenden satın almak önemli olmaktadır.

Havayolu firmalarının düzenlemiş olduğu uçuş günü yaklaştıkça promosyonlu biletlerin azaldığı da bilinmektedir. Hatta bazı zamanlarda uçuş zamanına günler kala promosyonlu biletlerin tamamen tükendiği de bilinmektedir. Bu doğrultuda erken bilet satın almanın önemi bir kez daha ortaya çıkmaktadır. Zira erken bilet satın alma işlemleri sayesinde promosyonlu biletlerin satın alınması mümkün hale gelmektedir. Promosyonlu biletlerin tükenmesi demek, bilet fiyatlarının da artması anlamına gelmektedir. Dolayısıyla normalden çok daha pahalıya uçak bileti satın almamak için erkenden uçak biletlerinin satın alınması gerekli olmaktadır.

Şayet gidilecek yer ve tarih belli ise erkenden bilet almak her zaman önemli kazanımları da beraberinden getirmektedir. Hem zaman açısından hem de fiyat açısından erken bilet satın almak önemli kazanımları da beraberinde getirmektedir. Hemen tüm havayollarında ucuz bilet bulmak mümkün olmaktadır. Ancak promosyonlu bilet olarak isimlendirilen bu biletleri satın almak için bir hafta öncesinden bilet satın almak gerekli olmaktadır. Bu sayede % 50 lere varan indirimlerde uçak bileti satın almak mümkün olmaktadır. Promosyonlu biletlerin sadece belirli sayıda çıktığı da bilinmektedir. Bundan dolayı promosyonlu biletlerin satın alınırken oldukça erken bir şekilde satın alınması şart olmaktadır. Böylece uçak yolcularının oldukça uygun fiyatlı olarak uçmaları mümkün olmaktadır.

Bir cevap yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi