Orta Asya ülkelere seferler düzenleniyor

THY, havacılık sektöründe yurtiçi ve yurtdışı seferleri ile markalaşmış durumda olup Vietnam’dan, Rusya’ya kadar pek çok farklı ülkeye seferleri bulunmakta olup, pek çok kıtada olduğu gibi Orta Asya’nın da tüm kentlerine seferleri bulunmakta, bu anlamda THY Orta Asya’da hangi ülkelere seferler düzeliyor sorusuna ise, cevap olarak Kazakistan’ın Almatı ve Astana kentlerine cevabı verilebilir,THY ile İstanbul’dan Astana’ya Çarşamba ve cumartesi günleri, Astana’dan İstanbul’a ise, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere karşılıklı olarak 2005 yılından itibaren seferler düzenlenmekte, ayrıca bu uçakların gidiş dönüş maliyeti ise 323 euro’dan başlamakta,THY’nin tercih edilmesinin sebeplerinin başında aktarmasız uçakların neredeyse kalmadığını da söylenilebilir, yapılan araştırmalara göre THY’ nin memnuniyet oranı % 98 civarında.

Özbekistan THY Orta Asya’da hangi ülkelere seferler düzeliyor sorusuna verilebilecek bir diğer cevaptır. İstanbul’dan Salı, Çarşamba, Cuma ve cumartesi günleri, Taşkent’ten ise Çarşamba, cumartesi ve Pazar günleri seferler olmakta. Yolcuların havayolu firmalarından farklı farklı beklentileri vardır, bunların başında ise; iyi bir uçuş, rahat ve geniş koltuklar ve lezzetli ikramlar gelir. THY 5 yıldızlı restoran kalitesindeki ikramları ile uçuşa lezzet ve keyif katmayı başarabilmiş durumda ayrıca konfor olarak ise, ergonomik koltuklar, uçak içi aydınlatma sistemi ve rahatlık için düşünülmüş pek çok ayrıntı ile, en iyi konforu sağlayan THY, aynı zamanda, uçuş esnasında, geniş müzik, belgesel, film ve oyun seçenekleri ile de yolculuğun daha da keyifli hale gelmesini amaçlıyor.
Bu olanakları en iyi şekilde sağlayan THY, her geçen gün daha fazla tercih edilip, havacılık sektöründeki en iyi markayı oluşturmuş.

Dünya genelinde yapılan en iyi havayolu sıralamasında, THY uzun yıllardır ilk 10 havayolu arasına rahatlıkla girebilmekte, ayrıca her geçen yıl daha da üst sıralara çıkmakta, Güney Avrupa’nın yaptığı sıralamada ise THY uzun yıllardır ilk sırada yer almakta, dünya’ da en fazla ülkeye yolcu taşıyan havayolu şirketleri arasında bulunan THY, özellike business class da, en iyi ikram servisi, özel yolcu salonu ve özel yolcu ikramı ile pek çok ödül almıştır. THY Orta Asya’da hangi ülkelere seferler düzeliyor sorusuna cevap olarak Türkmenistan ve Tacikistan, cevabını da verebiliriz.

Bir cevap yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi