Özel günlere özel erken rezervasyon indirimleri

Havayolu firmaları, tatil dönemlerinde ya da farklı özel günlerde oldukça yoğun olmakla birlikte, erken rezervasyonlarla oldukça avantajlı seçenekleri müşterilerinin kullanımına indirimli olarak sunmaktadır. Bu durumun doğal sonucu olarak pek çok insan özel günlere özel fiyatlardan yararlanarak uçuşlar yapmaktadır. Özel günlerde uygulanan indirimlere en iyi örnek THY’nın öğretmenlere özel sunmuş olduğu indirimli uçma fırsatıdır. Ayrıca THY, engellilere, gazilere ya da emeklilere özel indirimler de düzenlemektedir. Bunun yanı sıra Pegasus, Sun Express ya da Atlas Global gibi özel havayolu firmaları da özel günlere özel indirimler düzenleyerek müşterilerinin beğenisini kazanmaktadır. Özel günlere özel indirim olanaklarının yararlanmak esasında bazı kurallara bağlıdır. Zira özel günlere özel indirim olanaklarına sahip olan promosyonlu biletler sınırlı sayıda olmaktadır. Dolayısıyla ilk olarak tükenen biletler de promosyonlu biletler olmaktadır. Bundan dolayı özel günlere özel indirimlerden yararlanmak için erken rezervasyon yaptırmak şart olmaktadır.

Özel günlere özel erken rezervasyon indirimleri konusunda ülkemiz önemli ayrıcalıkların bulunduğu bir ülkedir. Zir ülkemizdeki havayolu firmaları, çok geniş bir yelpazede indirimli seçenekleri müşterilerine sunma konusunda oldukça isteklidir. Pegasus, Sun Express gibi özel hava yolu firmaları da dahil olmak üzere çok sayıda farklı hava yolları, özel günlerde etkili indirimler uygulamaktadır. Bu uygulamalar sonrasında % 50 ye varan indirimlerden söz etmek mümkün olmaktadır. Böylece ülkemizde iç hatlarda ya da dış hatlarda oldukça uygun fiyatlı olarak uçmak mümkün olmaktadır. Bu durum hiç şüphesiz ülkemizde havayolu ulaşım sektörünün gelişmesini de sağlayan bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır. İndirimler sayesinde havayollarına olan talep günden güne artış göstermektedir.

Özel günlere özel indirimli biletler, çok kısa süre içerisinde tükenmektedir. Zira promosyonlu biletler genellikle sınırlı sayıda olmaktadır. Bundan dolayı uçak biletlerinin erken bir zamanda satın alınması önemli olmaktadır. Şayet gidiş tarihi ve saati önceden belli ise mutlaka uçak biletlerinin de erken bir şekilde alınması şart olmaktadır. Zira bu durum oldukça kazanımlı bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu sayede hem konforlu bir şekilde hem de uygun fiyatlı bir şekilde uçuş yapmak mümkün olmaktadır.

Bir cevap yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi