Paris THY Uçak Bileti Ara

Türk Hava Yolları havayolu firmasından uçak bileti alarak Fransanın Paris şehrine uçmak isteyenlerin şirketin resmi web sitesindeki online satış bölümünde gerekli bilgileri girdikten sonra ara tuşuna basmaları yeterli olacaktır. Aşkı ve romantizmi hatırlatan Paris ülkemizden çok sayıda turist çeken bir kent olup uçak ile ulaşım sağlamak isteyenlerin Türk Hava Yolları firmasından bileti alması için web sitesindeki ara tuşunu tıklaması gerekecektir. Uçak biletleri Türk Hava Yollarının resmi internet sitesinden alınabileceği gibi ucuz uçak bileti satışı yapan sitelerden de alınabilir. Online işlemler için yolculuğun başlayacağı yer, nereye gidileceği, yolculuğun tarihi ve yolculuğun yapılacağı sınıf ile yolcular seçildikten sonra enter yapıldığında THY dahil Paris için sefer düzenleyen bütün havayolu firmalarının seferleri ekrana yansıyacaktır.

Ülkemizin birçok şehrinden Türk Hava Yolları Fransa’nın başkenti Paris’e direkt uçuş yapmaktadır. THY şirketinin İstanbul Atatürk Havalimanından gün içerisinde 6 seferi bulunmaktadır. Bu seferler sabah saat 06.55, 08.40, 10.05 öğlen saat 12.55, 15.30 akşam ise saat 19.20’de yapılmaktadır. Ankara Esenboğa Havalimanından ise bir adet direk uçuş bulunup o da sabah saat 09.00’da gerçekleştirilmektedir. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanından Paris’e direk sefer sabah saat 08.40’ta yapılmaktadır. Pegasus Havayolları, Atlasglobal, SunExpress, Onur Air ve Air France’ın da aktarmasız seferleri bulunmaktadır. Aktarmasız sefer arayan yolcuların Ankara ve İstanbul şehri ideal olup günün istenilen saatinde bilet bulabilme şansları vardır. Direk uçak seferlerin dışında İzmir, Antalya, Trabzon, Van, Gaziantep ve Bodrum şehirlerinden aktarmalı uçak seferleri yapılmaktadır.

İstanbul Atatürk Havalimanından yapılan yolculuk 3 saat 35 dakika sürerken, Ankara Esenboğa Havalimanından 4 saat, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanından ise 3 saat 55 dakika sürmektedir. Paris şehrinde üç havaalanı bulunmaktadır. Bu alanlar Charles de Gaulle Havalimanı, Orly Havalimanı ile Beauvais-Tille Havalimanlarıdır. Her mevsim güzel olan Paris için en ideal gezi mevsimi bahar ve yaz aylarıdır. Turistik yerleri gezmek, dükkanların önüne çıkarılan masalarda kahve keyfi yapmak için ideal olan bahar ve yaz mevsimleri için bilet almada geç kalmamak gerekir. Gün içerisinde çok sayıda firmanın çok sayıda seferi bulunmasına rağmen yoğunluk fazla olacağından hem bilet bulmak hem de uygun fiyattan almak zor olabilir.

Bir cevap yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi