Phuket THY Kampanyası detaylar

Hint Okyanusu Andaman Denizi kıyısında bulunan Tayland ülkesinin adalarından en büyüğü olan Phuket Adasına Türk Hava Yollarının yaptığı uygun fiyat fırsatından faydalanmak için kampanyanın detayları öğrenilerek değerlendirilmelidir. Türk Hava Yollarının yaptığı kaçırılmayacak kadar güzel Phuket Adası kampanyasının detayları arasında biletlerin 5 Temmuz 2017 ile 31 Temmuz 2017 tarihleri arasında alınması vardır. Her şey dahil gidiş ve dönüş olarak kampanyaya dahil edilen Phuket Adası uçak bileti fiyatları 569 Dolardan başlamaktadır. 17 Temmuz 2017 ile 15 Aralık 2017 tarihleri arasında yapılacak seyahatler için düşünülerek yapılan kampanyadan faydalanabilmek için hemen uçaktaki yerlerin rezervasyon edilmesi gerekmektedir. Phuket adasına ülkemizden aktarmasız uçuşu sadece Türk Hava Yolları gerçekleştirmektedir.

Erken satın alma işleminde biletlerin seyahat başlangıcından en geç 3 gün öncesine kadar satın alınması gerekmektedir. Erken rezervasyonlarda ise rezervasyon yapıldıktan sonra en geç 7 gün içinde satın alınması gerekir. Promosyon uçak biletleri kampanyadaki her şey dahil fiyatlar içerisinde olup belirli sayıdaki koltuklar için geçerlidir. Kampanya dahilindeki promosyon biletlerinin ücreti günlük döviz kuruna göre değişmektedir. Kampanya süresinde alınan biletlerin değişiklik, iptal ve iadeleri biletlerin sınıfına göre değişiklik göstermektedir. Kampanya sahibi olan Türk Hava Yolları promosyon koşullarında değişiklik yapma hakkını gizli tutmaktadır. Her uçak için belirli sayıda koltuk için geçerli olan promosyon biletlerin parkur ve tarihlerine bağlı olarak başka kısıtlamalar getirilebilir.

Eğlence parkları, tapınaklar ve şelaleleri ile ünlü Phuket Adasında, adanın en yüksek noktasında bulunan 45 metre yükseklikteki dev Budha Heykeli ziyaretçilerin en çok dikkatini çeken alandır. Budha heykelinin bulunduğu nokta adayı 360 derece gözlemlemek için ideal bir yerdir. Dinozor heykelleri ile süslenmiş mini golf parkı olan Dino Park, Kata manzara noktası, rüzgar türbinlerinin bulunduğu adanın manzarasının harika izlendiği Nai Harn noktası, eşsiz günbatımı manzarası için Phromthep Burnu gezilebilir. Ayrıca içinde 1876 yılında çıkan isyanı bastıran keşişlerin heykellerinin bulunduğu Chalong Tapınağı, akvaryum, kasabası, adadan bir kanal ile ayrılmış Koh Sire Adası, Çingeneler köyü, 40’dan fazla türün 8000 adet kelebeğin bulunduğu Kelebek Bahçesi, 40000’den fazla orkidenin yetiştirildiği bahçeler ve Tay köyü ziyaret edilecek yerlerden sadece birkaç tanesidir.

Bir cevap yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi