Promosyonlu Kanada THY Uçak Bileti

Amerika kıtasının kuzeyinde bulunan Kanada ile Türkiye arasında seyahat etmek isteyen bireyler için THY tarafından uçak seferleri düzenlenmekte ve söz konusu seferlere ait promosyonlu uçak bileti alınmak suretiyle kıtalar arasında yapılan yolculuk için daha az ücret ödenmektedir. Kanada içerisinde bulunan kentlerden bazıları ile İstanbul arasında direkt seferler THY tarafından yapılmakta ve insanlar bu sayede çok daha kısa sürede bu yolculuğu tamamlarken promosyonlu olarak satışa sunulan uçak biletlerinden alarak çok daha uygun fiyatlara seyahat etme şansı yakalamaktadır. Dünyanın en uzak noktalarından bir tanesi olan Kanada içerisinde yer alan kentlerden Toronto, Montreal ile İstanbul arasında doğrudan yani aktarmasız seferler yapılmakta ve insanlar bunların sayesinde çok daha kısa sürede seyahat edebilmektedir.

Dünyanın en büyük hava yolu şirketlerinden bir tanesi olan THY ile Kanada’nın Toronto kentine seyahat etmek isteyen kişilerin uçak biletleri için ödemesi gereken ücretler ortalama olarak 3.313 TL’den başlamakta ve kademeli olarak artmaktadır. Söz konusu uçuşa ait koltuklardan satın alınması için kişilerin ödemesi gereken en düşük ücret bu olup bunların tükenmesi durumunda koltuklar için daha fazla ücret ödenmek zorunda kalınmaktadır. Bundan dolayı da kişilerin mutlaka acele etmesi gerekmektedir. Günde sadece bir defa yapılan seferlerde uçaklar saat 14:15’te hareket etmekte ve Kanada yerel saati ile 18:00’de iniş yapmaktadır. Seyahatin toplam süresi 10 saat 45 dakikadır. Bir başka kent olan Montreal’e ile yapılan yolculuklarda da benzer durum söz konusudur.

Kanada dünyanın en uzak noktalarından birisinde bulunmakta ve ülke içerisinde yaklaşık 40 milyon kişi yaşamaktadır. Yüzölçümü çok fazla olmasına rağmen kuzey noktalardaki hava sıcaklığının aşırı düşük olması insanların burada yaşamasına çok fazla olanak sağlamamaktadır. Ülke içerisinde çok sayıda doğal güzellik bulunmakta ve insanlar tarafından bunlar sıklıkla ziyaret edilmektedir. Söz konusu yerlerin başında gelen Banff Ulusal Parkı içerisinde yer alan doğal güzellikle adeta insanları kendisine hayran bırakmaktadır. Buranın dışında Stanley Park ve Capilano Asma köprüsü gibi farklı güzellikler de ülke içerisinde yer almaktadır.

Bir cevap yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi