Rusya ülkesinde hangi şehirlere uçuş mevcut

Türk hava yolları Rusya’da ki şehir noktasını gün geçtikçe fazlalaştırıyor.Türkiye’nin en önemli markalarından biri olan Türk Hava yolları ,her geçen gün destinasyon ağını fazlalaştırmış,dünyanın en önemli hava yolu firmalarından biri haline gelmiştir. Rusya pazarında tüm yatırımlarını gün geçtikçe fazlalaştıran Türk hava yolları ülke içindeki uçuş şehirlerini 11’e çıkardı.

Türk hava Yolları’nın Rusya’da en çok sefer yaptığı şehir Moskova, bunun dışında St. Petersburg ve Kazan şehrinden İstanbul’a her gün uçuş bulunmaktadır. Haftanın 4 günü Rusya’nın Rostov, Soçi, Stavropol ve Yekaterinburg şehirlerinden Türk hava yolları ile İstanbul’a uçmak mümkündür. Sefer sayısı hafta içi 3 olan şehirler ise Varonej, Ufa ve Samara’dır.Kış sezonunda bu sıklıkta olan uçuşlar yaz ayları geldiğinde her gün olmaktadır. Mesela yaz ayında Mayıs’tan başlayarak St Petersburg ve Ufa’dan her gün uçuş vardır.Rus turistler ülkemizi çok sevmektedir, Türkiye’deki misafirperver anlayış,uçak fiyatlarının çok yüksek olmaması,Turistlik bölgelerimizde ki otellerin sağladığı imkanlar ve Türk hava yollarının kaliteli hizmet anlayışı sayesinde çok tercih edilen ve büyük gurupların geldiği bir ülke olmaktadır.

Türk hava yollarının hizmet kalitesi sebebiyle dünya üzerinde uçuş yaptığı çok fazla nokta bulunmaktadır. Türk hava yolları Rostov şehrine ilk olarak 2006 senesinde uçmaya başladı. Özellikle turizm sezonuna giriş ile birlikte Rusya’dan gelen turist sayımız yaklaşık 2 milyon kişiye çıkmaktadır.Türk hava yolları uçuş seferleri açısından en çok tercih edilen firmalardandır. Sefer sayılarını çoğaltan Türk hava yolları gün içinde Rusya’danAntalya’ya çok Rus turist transfer etmektedir. Geçtiğimiz aylarda Türk hava Yolları twitter hesabı üzerinden yapmış olduğu Rusya uçuş noktaları paylaşımı ile Rusya’da ‘ki destinasyon şehirlerinden birini daha ekledi 11.şehir noktası Varonej ,Rusya Varonej’den Türkiye’ye uçmak isteyen bir turist yaklaşık 195 dolardan seyahat ediyor. Bu durum ‘datürk hava Yollarının Rusya da ki uçuş noktalarını sıralayacak olursak: Moskova ,St Petersburg, SoçiStavropol,Ufa, Varonej,Yeketinburg,Kazan şehirlerine sıklıkla uçuş gerçekleştirdiğini söylebiliriz. Türk hava Yolları’nın her geçen gün ilerleyen hizmet ağı ile Rusya’da bulunan diğer şehirlere ‘de uçuş noktası ilave etmesi beklenmektedir.

One thought on “Rusya ülkesinde hangi şehirlere uçuş mevcut

  1. H. Yaşar Nogay 20 Ekim 2018 at 00:01

    KONU İLE İLGİLİ BİLGİLERİN GÜNCELLENMESİ LAZIM.

Bir cevap yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi