Sabiha Gökçen Antalya Uçak Bileti 79.99 TL

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı kalkışlı olarak gerçekleştirilen Antalya seferlerinde uçak bileti bedeli olarak 79.99 TL gibi oldukça cazip bir seçenek müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Bahsedilen güzergah üzerinde seyahat etmek isteyen yolcuların kampanya dahilinde satışa sunulan sınırlı sayıda bileti alabilmek için erken davranmalarında yarar bulunmaktadır. Havayolu şirketleri tarafından satışa sunulan uygun fiyatlı biletler belli bir tarih aralığını kapsamakta ve bazı özel şartları da içerebilmektedir. Ülkemizin en büyük kenti konumunda yer alan İstanbul’da yaklaşık olarak 15 milyon kişi yaşam sürmekte olup kent her geçen yıl ülke içerisindeki farklı noktalardan göç almasıyla dikkat çekmektedir. Ticaret, ulaşım ve turizm gibi sektörlerde gelişmiş bir yapıya sahip olan şehir pek çok kişi için uygun iş fırsatları oluşturması nedeniyle oldukça ilgi çekici bir konumda bulunmaktadır.

Birçok ulusal ve uluslararası markanın yaptığı yatırımlar ve şehrin bulunduğu konum iş dünyasının gelişmesinde en önemli unsurları oluşturmaktadır. Kentte yer alan 2 havalimanı, hızlı tren hatları, şehir içi ulaşımında kullanılan metro, tramvay, metrobüs ve vapur seçenekleri ulaşımın alternatifli bur yapıya kavuşmasını sağlamış ve oldukça gelişmiş bir hale getirmiştir. Bizans ve Osmanlı gibi önemli devletlere tarihsel dönemler boyunca başkentlik yapan bir kent olan İstanbul’da o dönemlerden kalma birçok tarihi ve kültürel mirasın yer alması şehri yerli ve yabancı pek çok turistin ziyaret etmesini sağlamaktadır. Bölgede gezilebilecek başlıca rotalar arasında Tarihi Yarımada olarak nitelendirilen bölgede bulunan Sultanahmet Meydanı ve Camii, Topkapı Sarayı gibi yerler ile Eminönü ve Ortaköy gibi lokasyonlar bulunmaktadır.

Yaz turizminde sunduğu alternatifler ile ön plana çıkan Antalya şehri de bu mevsim içerisinde ülke içerisinden ve yurtdışından pek çok ziyaretçiyi misafir etmektedir. Kumsalları ve plajları ile cezbedici bir görünüme sahip olan şehirde Alanya, Belek ve Kemer gibi turistik merkezler oldukça ilgi çekici konumda bulunmaktadır. Bölgede yaz turizminin yani sıra kültür ve doğa turizmi hayranları için Olimpos bölgesi mutlaka ziyaret edilmesi gereken bir yer olarak karşımıza çıkmaktadır. Antalya turizminin gelişmiş bir yapıya sahip olması konaklama, eğlence ve yeme-içme gibi alanların da gelişimine katkı sağlamaktadır. Şehrin farklı noktalarında yer alan bu tesisler bölge halkı için istihdam fırsatı oluşmasını mümkün kılmaktadır.

Bir cevap yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi