Semerkant THY promosyon uçak biletleri

THY’nın bir çok kampanyaları var olmasıyla birlikte müşterilerde güzel bir promosyon bularak biletlerini satın almak bu promosyonlardan bir tanesi de  Semerkant promosyon seferleri İstanbul Atatürk havalimanı üzerinden gerçekleştirildiği için rezervasyon yaparken elde edilecek en uygun fiyatlı promosyon bileti ve uçuş zamanı için detaylı bir araştırma yapmak gerekir. Ülke içerisinde en çok İstanbul Atatürk Havalimanı ile Ankara Esenboğa Havalimanları kalkışlı düzenlenen seferler sayesinde bilet bulabilmek kolay hale gelmiştir. Türk Havayolları bu seferlerini tek başına düzenlediği gibi diğer havayolu şirketleri ile yaptığı anlaşmalar doğrultusunda ortak seferler de gerçekleştirmektedir. İstanbul kalkışlı Semerkant seferleri direkt veya aktarmalı uçuşlar ile gerçekleştirilmekte olup aktarma yapılan rotalar, ortak seferin düzenlendiği havayolu şirketine bağlı olarak değişim göstermektedir. Aktarma yapılan nokta sayısı ve burada geçirilen sürelerin artmasına bağlı olarak da toplum yolculuk süresi artış gösterebilmektedir.

Promosyon seferleri ile bilet alabilmek 10 Ekim 2017 ile 15 Aralık 2017 tarihleri arasında rezervasyon yapılması gerekmektedir. Semerkant promosyon bileti için seyahat tarihleri olarak 16 Mart 2018 ile 16 Haziran 2018 arasında uygun bir zaman seçilmelidir. Bilet fiyatları gidiş ve dönüş dahil olmak üzere 399 dolardan başlayan fiyatlar ise satışa sunulmaktadır. Bu kampanyadan yararlanmak isteyenler en az 3 en fazla 1 ay olmak üzere Semerkant seyahatinde bulunmaları gerekmektedir. Semerkant promosyon biletleri sınırlı sayıda koltuk için geçerli olup bu biletlere ulaşmak için kampanya takibi belirli bir süreç boyunca yapılmalıdır. Türk Havayolları şirketi promosyon uçuşlarının koşullarında değişiklik yapma, promosyon bileti sayılarını artırma ya da azaltma, promosyon seferi tarih aralıklarını uzatma ve promosyon bileti iptali gibi haklarını saklı tutmaktadır.

Normal dönemlerde THY İstanbul Atatürk Havalimanı kalkışlı 21.55 seferi belirli aralıklar ile gerçekleştirilmekte olup direkt uçuş ile 04.05’te Semerkant Havalimanına ulaşmaktadır. Bu uçuş için ödenmesi gereken ücret 1400 ile 1500 lira arasında değişim göstermektedir. Türk Havayolları ve Aeroflot şirketlerinin ortak düzenlediği seferlerde ise 13.05 İstanbul kalkışlı sefer, Viyana ve Moskova aktarmalı gerçekleştirilmekte olup bilet fiyatları 9500 lira civarındadır. Sefer sonunda saat 04.55 gibi Semerkant kentine ulaşılmaktadır. Aynı ortaklığın 13.30 seferi ise Varşova ve Moskova üzerinden aynı saatte seferini tamamlamakta ve biletler 9000 lira civarında satılmaktadır.THY Semerkant için promosyon bileti uygulamaları dönemsel olarak artan talebin de etkisiyle değişim göstermektedir. Bazen uçağın son koltuklarının satılması amacıyla promosyon bileti verildiği gibi bazen de uçağın seferlerini gerçekleştirebilmesi için ilk koltuk satışlarını sağlamak amacıyla da promosyon bileti satılabilmektedir.

Bir cevap yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi