Tek Yön Uçak Bileti 81 TL’den Başlayan Fiyatlara

Ülke genelinde bazı dönemlerde havayolu firmaları tarafından kampanyalı uçak bileti fırsatları tek yön ya da çift yön olmak üzere hazırlanmakta ve bu seferler 81 TL’den başlayan fiyatlara farklı birçok şehir için ulaşım kolaylıkla sağlanabilmektedir. Tüm havayolu taşımacılığı yapan firmalar rekabeti arttırmak ve müşterilerin daimi olmasını sağlamak amacı ile gerçekleştirdikleri kampanyaları kendi siteleri üzerinden kampanyalar menüsü aracılığı ile yolcuların dikkatine sunmaktadır. Yanı sıra firmaların kendilerine ait e-bültenlerinden de bu konuda bilgi almak mümkündür. Ayrıca sitelerin kendi sayfalarında kampanya bilgileri yer almaktadır. Sıkı takipler sonucunda şehirlere uygulanan tarife değişiklikleri kolaylıkla görülebilmektedir.

Türk Hava Yolları’nın benzer bir kampanya ile müşterilerine yurt içi uçuşları için tek yön olmak koşuluyla 81 TL’den başlayan fiyat seçenekleri ile uçuş seferleri düzenlediği bilinmektedir. En uygun uçuşları gerçekleştiren ve kampanyaları sunan firma olarak adını duyuran THY sınırlı sayıdaki uçak biletlerinden yararlanmak isteyen herkesi 20 -25 Mart 2018 tarihleri arasında belirtilen site üzerinden bilet arama motoru aracılığı ile bilet almaya teşvik etmektedir. Bu tarihler arasında satın alınan biletler 1 Ekim- 27 Aralık 2018 tarihleri arasında tüm hizmetleri içerecek biçimde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Belirtilen kampanyada alınan biletlerin tarihleri verilen ekim ve kasım ayları içinde kullanılmaktadır. Bu detaya dikkat edildiğinde tek yön uçuşları için indirimler uygulanmaktadır.

Uçuş seferlerinde gerçekleştirdiği kampanyalar ile birçok avantajı beraberinde getiren Türk Hava Yolları her dönem yolcuların fırsatlardan yararlanmasına yönelik indirimli tarifeler uygulamaktadır. Uygun fiyatlı bilet satışlarını Türk Hava Yolları resmi sitesi aracılığı ile takip etmek mümkündür. Yanı sıra avantajlı tarifeler ve kampanyaları firma sosyal medya kanalları, e-bültenler, üyelik durumunda gönderilecek mesajlar aracılığı ile öğrenmek söz konusu olmaktadır. Her dönem kampanyaları bilet arama motorlarının sonuçlarında da görülebilmektedir. Yurt içi tek yön uçak bileti kampanyası ile her kente yalnızca 81 TL’ye uçuş gerçekleştirmek mümkündür. Buna benzer kampanyalarla ilgili detaylı bilgi almak isteyen yolcular kurumsal web sitesini takip ederek gereken verilere kolaylıkla ulaşabilmektedir.

Bir cevap yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi