THY Arjantine Kaç Saatte Gider

Güney Amerika ülkeleri arasında bulunan Arjantine gidecek olan yolcuların bu yöndeki ihtiyaçlarına THY tarafından cevap verilmekte ve insanlar söz konusu firmaya ait olan uçaklar kaç saatte buraya gider şeklinde sorarak seyahatin ne kadar süreceğini öğrenmek istemektedirler. Dünyanın en önemli hava yolu şirketlerinden bir tanesi konumunda bulunan THY dünyanın her yerine olduğu gibi Arjantin’e de haftanın belli günlerinde seferler yapmakta ve insanlar söz konusu seferlerin kaç saat sürdüğünü merak etmektedir. Arjantin ile Türkiye arasında yapılan seferlerin ne kadar süreceğini birçok unsur etkilemektedir. En fazla etkileyen faktörlerden bir tanesi uçuşların yapılacağı şehirlerin hangisi olduğuyla ilgilidir. Bunun dışındaki diğer faktör ise seferlerin doğrudan ya da aktarmalı olarak yapılmasıdır.

Türkiye ile Arjantin arasındaki kuş uçuşu mesafe yaklaşık olarak 13.246 km’dir ve bu mesafe oldukça fazladır. Kıtalar arasında yapılacak yolculuğu süresi ise ortalama olarak 18 saat sürmektedir. İnsanlar 18 saat boyunca havada kalmakta ve adeta bir günlerini uçakların içerisinde geçirmektedir. Dolayısıyla da uçakların içerisinde verilen hizmetin kalitesi bu aşamada son derece önemlidir. Türk Hava Yolları tarafından verilen hizmet kalitesi standartların üstünde olup insanların beklentileri etkili olarak karşılanmaktadır. Özellikle yolcular son model uçaklar içerisinde bulunan konforlu koltuklarda rahat bir şekilde uyuyabilmektedir. Ayrıca verilen farklı ikramlar ile okyanusun üzerinde yemek yeme keyfi yaşayan yolcular muhteşem manzaraları da gökyüzünden görme fırsatı bulmaktadır.

Latin Amerika ülkelerinden olan Arjantin bu bağlamda diğer ülkelerden çok farklı özelliğe sahip değildir. Ülkenin nüfusu yaklaşık olarak 45 milyon olup zaman zaman ülkeye gelen turistler sayesinde bu rakam artmaktadır. Ülke içerisinde çok sayıda müze bulunmakta ve bunlar yabancı turistler tarafından yılın bazı dönemlerinde sıklıkla ziyaret edilmektedir. Söz konusu müzelerden bir tanesi de ülkenin başkentinde yer almakta olup buradaki en önemli müze Latin Amerika Sanat Müzesidir. Söz konusu müze içerisinde çok sayıda sanat eseri bulunmaktadır. Buraya giriş ücretli olup insanların yaklaşık 10 Euro ödemeleri gerekmektedir. Bunun dışında ülke içerisinde çok sayıda doğal ve tarihi güzellik bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi