THY AXA Sigorta ile Mil Kazandırıyor

Sigorta devi AXA ile havayolu sektörünün dev kuruluşu THY arasındaki anlaşma uyarınca çok sayıda mil uçak bileti satın alanlara kazandırılıyor. THY AXA Sigorta ile Mil Kazandırıyor kampanyası dahilinde; binlerce mil kazanmanız mümkün görünüyor. Bunun için AXA sigortasından kasko yaptırmanız yeterli olmaktadır. Bir de tabi ki Miles & Smiles üyesi olmanız gerekmektedir. Kampanyanın kendine özel koşulları bulunmaktadır. Ancak genel itibariyle Türk Hava Yolları vasıtasıyla uçuş gerçekleştirecekler için harika seçenekler karşımıza çıkmaktadır. Böylece hem çok sayıda indirim kazanılmaktadır hem de binlerce mil puanı kazanılmaktadır.

Söz konusu kampanyadan yararlanmak için bazı koşulları yerine getirmeniz gerekli olmaktadır. Bu koşullar ise aşağıda sıralanmaktadır:

  • Miles & Smiles üyesi olmalısınız
  • AXA sigortanın internet sitesi üzerinden ya da AXA acente şubelerinden Miles & Smiles üyelik numaranızı tanıttırmanız gerekmektedir.
  • Maksimum Sigorta ile Büyük ve Tutumlu Hasar Kaskoları için geçerlidir
  • Primde yer alan fiyat oranında mil kazanılmaktadır.

Kampanya kapsamında poliçe kabul işlemine tamamen AXA Sigorta bakmaktadır. Yine AXA için geçerli olan risk kabul şartları geçerli olmaktadır. Yine müşterilerin mil kazanmaları için satın alma işleminim kredi kartı ile yapılması şart olmaktadır. Kampanya esasında mil kazanma hedefinde olan yolcular için mükemmel seçenekler sunmaktadır. Bunun yanı sıra esasında iki farklı hizmet satın alma konusunda da müşteri için önemli kazanımları bulunmaktadır.

Türk Hava Yolları sürekli kampanyalarının güncellemektedir. Bu durum yolcuların zaman zaman ilgili firmanın internet siteni takip etmelerini önemli kılmaktadır. Zira bu sayede çok avantajlı kampanyaları zamanında öğrenerek yararlanmak mümkün olmaktadır. Böylece hem konforlu hem güvenli hem de ucuz bir şekilde uçak biletlerinin satın alınması mümkün olmaktadır. Bununla birlikte mil kazanma konusunda kararlı olan bireylerin, TYH Mil puan programını yakından takip etmeleri önemli olmaktadır. Zira günümüz itibariyle pek çok farklı kampanya vasıtasıyla mil kazanmak mümkün olmaktadır. Böylece çok sayıda farklı uçuş noktasına normalden çok daha ucuz fiyatlı olarak uçmanız mümkün bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

Bir cevap yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi