THY Çin Seferi İndirimli Uçak Bileti

Dünyanın en kalabalık ülkelerinden bir tanesi olan Çin ile ülkemiz arasında THY arasında yapılan uçak seferlerine ait bazı biletlerde dönemsel olarak farklı kampanyalar yapılan insanların indirimli uçak bileti almasına sağlanmakta ve böylece yolcular çok uzak bir noktaya kısa sürede gitmenin dışında birde çok daha düşük ücret ödeme fırsatı yakalamaktadır. Çin içerisinde yer alan kentler ile İstanbul arasında yapılan uçak seferi insanların yoğun ilgisini çekmekte ve söz konusu seferlerin aktarmasız olarak yapılmasından dolayı normale göre seyahatlerin çok daha kısa sürmesi bahsedilen ilginin temel sebepleri arasında yer almaktadır. Ayrıca yapılan kampanyalarında çok önemli bir etkisi olduğu ilgili kişilerce bilindiği için dönemsel olarak bunlar tekrarlanmaktadır.

Dünyanın en önemli hava yolu şirketlerinden bir tanesi olan ve her yıl bu alanda farklı ödüller kazanan Türk Hava Yollarının uçuş merkezi olan İstanbul ile Çin’in başkenti olan Pekin arasında günde bir defa uçuş yapılmaktadır. Söz konusu uçuş sayesinde insanlar 9 saat 10 dakika gibi kısa bir sürede 5.000’den fazla kilometreyi gitmektedir. İstanbul’dan Pekin’e gelmek isteyen kişilerin biletler için ödemesi gereken miktar 2.667 TL olup kademeli olarak artmaktadır. Bundan dolayı da kişilerin çok daha uygun fiyata bilet almaları için mutlaka erken rezervasyon seçeneğini değerlendirmeleri gerekmektedir. Aksi halde ödenmesi gereken ücret burada bahsedilen miktarı da aşmakta ve 3.500 TL seviyelerine kadar çıkmaktadır.

Dünyanın en kalabalık ülkesi olan Çin içerisinde yaklaşık bir buçuk milyar insan yaşamakta ve bu rakam sürekli olarak artmaktadır. Ayrıca yıl içerisinde buraya çok sayıda turistte gelmekte ve bunlar da rakamın artmasına neden olmaktadır. Çin içerisinde bulunan bazı yerler turistlerin yoğun ilgisini çekmektedir ki bunların başında Çin Seddi gelmektedir. Uzaydan görülen ilk ve tek insan ürünü olan yapı yıl içerisinde milyonlarca insanı misafir etmektedir. Milattan önceki dönemlerde yapımı başlayan set, Tükler tarafından yapılan akınları durdurmak amacıyla inşa edilmiştir. Ülkenin çok büyük bir bölümünden uzanan tarihi yapı görenleri kendisine adeta hayran bırakmaktadır.

Bir cevap yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi