THY Dünyayı Web Sitemizle Keşfedin Kampanyası

Dünya çapında bir marka olan THY çok sayıda farklı indirim kampanyası düzenlediği için dünyayı web sitemizle keşfedin sloganı kapsamında çok sayıda farklı promosyonlar düzenlemektedir. THY Dünyayı Web Sitemizle Keşfedin Kampanyası çerçevesince firmanın internet sitesini takip edenlere çok cazip kampanya seçenekleri sunulmaktadır. Yine indirimler sayesinde uçuş noktalarında birbirinden güzel alternatif seçenekler sunulmaktadır. Söz konusu kampanyalardan yararlanmak için ise; indirim tarih ve uçuş noktalarının doğru bir şekilde seçmek yeterli olmaktadır. Yine uygulanan promosyonlarda farklı seçenekler de bulunabilmektedir. Kimileri Türkiye çıkışlı uçuşlar için geçerli olurken kimileri de gidiş dönüş biletleri için geçerli olmaktadır. Baz alınan ücretler ise genel fiyat listeleri üzerinden değerlendirilmektedir.

Türk Hava Yolları çok geniş bir yelpazede oldukça avantajlı bir şekilde indirim promosyonları düzenlemektedir. Dünya genelinde en fazla ülkeye uçuş yapabilme başarısına sahip olan firma, uçuş gerçekleştirmiş olduğu yüzlerce şehir ve rota arasından pek çoğuna indirimler de uygulamaktadır. Yapılan indirimlerin akaryakıt harcı ya da diğer vergiler üzerinden uygulanamadığı da bilinmektedir. Ayrıca firma düzenlemiş olduğu kampanyalara da koşulların özelliklerine göre değişiklik yapma hakkına sahip oldukları da bilinmektedir. THY dış hatlar konusunda oldukça iddialı bir havayolu firması olduğu için dış hat seferlerinde dahi çok güzel seçenekler sunabilmektedir. İndirim kampanyalarının belirli periyotlar halinde düzenliyor olması büyük çapta yolcuların bu avantajlardan yararlanmasını mümkün kılmaktadır.

Türkiye’de hemen her şehre uçma başarısına sahip olan THY, ekonomik seçenekleri de sunabilen bir havayolu şirketidir. Öğretmenler Günü, Sevgililer Günü ya da Anneler Günü’ne özel olarak promosyonlar da düzenleyebilen firma, bu sayede misafirlerinin beğenisini de kazanmaktadır. Bununla birlikte milli ve dini bayramlarda dahi güzel indirim seçenekleri sunuyor olması önemli avantajlarından birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca yüzde yüz müşteri memnuniyet gayesinde olan THY, müşterilerinin görüş ve önerilerini de ciddiye almaktadır. Bu amaçla web sitesinde müşterilerinin şikayet, görüş ya da önerilerini bildirebildikleri bir bölüm de yer almaktadır. Ayrıca çağrı merkezleri vasıtasıyla da firma etkili bir müşteri hizmetleri departmanı oluşturmuş durumdadır

Bir cevap yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi