THY Eskişehir Uçak Bileti

Ülkenin popüler ve butik şehirleri arasında yer alan Eskişehir doğal güzellikleri ve turizm potansiyelini öne çıkarak farklı yapıları ile turistlerin ilgisini çekmeyi başarmış özel bir şehirdir. Bu kente uçakla seyahat etmek isteyen kişiler genellikle THY firmasını tercih etmekte ve her daim Eskişehir Anadolu Havalimanı’na uçak bileti bulmaları mümkün olmaktadır. Büyülü atmosferi ile kendine hayran bırakan kenti ziyaret etmek için öncelikli olarak uçak bileti almak gerekmektedir. Bunun için en güvenilir firmalar arasında yer alan THY resmi sitesinden online olarak bilet alımları gerçekleştirilebilmektedir. Yanı sıra indirimli alımlar satış ofisleri ya da mobil uygulamalar üzerinden de yapılabilmektedir. THY ile alınan uçak biletleri Mayıs ayı itibari ile ortalama 70 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Haziran ayını da kapsayan düşüşleri değerlendirmek isteyen yolcuların bu tarihlerde alım yapmaları gerekmektedir.

Türk Hava Yolları birçok şehre zaman zaman gerçekleştirdiği kampanyalı satışlarını sitesinden duyurmaktadır. Sıkı bir takip politikası ile bu verilere erkenden ulaşmak mümkündür. Satışların en uygun olduğu dönemlere bakmak gerekirse; Mayıs, Haziran aylarında hafta içi Çarşamba ve Perşembe günleri ve akşam saatlerinde gerçekleştirilen uçuşların diğer gün ve zaman dilimlerine göre ortalama %6 oranında daha ucuz olduğu anlaşılmaktadır. Bununla birlikte bilet alımlarının erken rezervasyon standartları ile yapılması halinde ciddi indirimler elde edilmesi söz konusu olmaktadır. Bu nedenle THY Eskişehir inişli ya da kalkışlı uçak biletlerinin uçuştan en ez 43 gün önce alınması önerilmektedir.

THY ile alınacak olan biletlerin erkenden temin edilmesi durumunda ciddi tasarruflar sağlanabilmektedir. Bu şekilde promosyonlu satışlarda indirim yakalama şansı da yüksek olmaktadır. İstatistiksel verilere göre belirtilen aylarda yapılan alımların ortalama 200TL daha ucuza alınması mümkün olmaktadır. Uygun tarifeli biletlerden faydalanabilmek için grafiklerin doğru biçimde değerlendirilmesi gerekmektedir. THY gibi büyük bir firma ile yolculuk etmek isteyen kişilerin özellikle erken rezervasyon seçeneklerinden faydalanması önerilmektedir. Tüm bu hizmetlere online koltuk seçimleri, uçak içi ikramları, bagaj ve özel ihtiyaç hizmetleri de dahil edilmektedir. Kendini kanıtlamış, güvenilir firma olan THY ile seyahat etmek bir ayrıcalık olarak değerlendirilmektedir.

Bir cevap yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi