THY Güney Amerika uçak bileti sorgula

Dünyanın pek çok ülkesine uçuşu olan THY, Amerika kıtasında,ChicagoLos Angeles, Washington, Toronto gibi ülkelere seferler yaparken, 2016 yılının son günlerinde ise,uçuşlarına Havana ve Karakaş’ı da ekleyip böylelikle, Amerika kıtasında 17 noktaya hizmet vermeye başlamıştır, THY Güney Amerikaya uçak biletleri varmı sorusuna cevap olarak, Venezuelanın başkenti olan Karakaş’a haftanın 3 günü Salı, Perşembe ve Pazar olmak üzere karşılıklı olarak seferler başlamış olup, uçak biletleri ise, vergiler dahil 700 dolardan başlamaktadır cevabını verebiliriz,Türkiye’nin uluslararası tek markası olarak da bilinen THY, her geçen yıl attığı doğru adımlarla, başarısını daha da arttırıp sektörde büyümeye ve dünya hava yolu şirketleri arasında ilk sıralara yükselmektedir.

THY Güney Amerikaya uçak biletleri varmı, sorusuna cevap olarakBuenos Aires’i de örnek verebiliriz. Güney Amerika’nın en büyük ülkeleri arasında bulunan Arjantin’in başkenti olan kente 2011 yılının son günlerinde başlayan İstanbul- Buenos Aires uçuşları oldukça talep gören seferler arasında bulunmaktadır. Haftanın 4 günü, Salı, Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri karşılıklı olarak yapılan seferler, normal şartlarda 17 saat 30 dakika sürmektedir.Havacılık sektörünün en önemli markası olan THY’nin, yurtiçi ve yurt dışı uçuşlarda en çok tercih edilmesinin sebepleri arasında, uçuş güvenliğinin ilk sırada olması gelmekte ayrıca ödenen paraya değer hizmetin alınması ve uçuş saatlerindeki çeşitlilik de etkilidir.

THY Güney Amerikaya uçak biletleri varmı ya cevap olarak Sao Paulo’yu da ekleyebiliriz. Güney Amerika’nın en kalabalık şehri olan kent’e 2009’ dan beri direk seferler düzenlenmektedir. THY 2009 yılında Güney Amerika’ya başlattığı seferler dolayısıyla, günümüzde Brezilya’nın en bilinen havayolu şirketleri arasında bulunmaktadır. THY ‘nin Güney Amerika’ ya seferlerinin başlamasından sonra, Brezilya ve Arjantin’ e olan ilgi Türkler tarafından artmış olup, her geçen yıl daha fazla turist bu ülkeleri ziyaret etmeye başlamıştır. Havacılık sektöründeki markaların başında gelen THY, gerek uçak konforu bakımından gerekse personel bakımından oldukça titiz seçimler yapmaktadır. Kaliteden asla ödün vermeyen THY her geçen gün kendisini yenileyerek ve geliştirerek çıtasını yükseltmektedir.

Bir cevap yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi