THY İç Hatlar Her Yöne 66 TL

Ülkemizin önde gelen ulusal uçuş firmalarından olan THY iç hatlarda düzenlediği kampanya ile sadece 66 TL gibi bir fiyat karşılığında her yöne bilet satışı yapmakta ve müşterilerine çok ucuza seyahat etme imkanı sağlamaktadır. THY Türkiye içi uçuşlarda kampanya tarihleri içerisinde alınan biletler ile daha ileri bir tarihte sadece 66 TL gibi bir ücret karşılığında seyahat etme avantajı sağlamaktadır. Kampanyalı olarak uçak biletlerinden ucuza faydalanmak istiyorsanız yapmanız gereken bilet alım tarihleri içerisinde biletinizi alarak uçuş tarihinizi beklemek. Kampanyalı olarak verilen uçak biletlerini alabilmek için tarih aralığı ise 20 – 25 Mart 2018 arasıdır. Bu tarihlerde alınan iç hat biletleri sadece 66 TL!

Kampanya bilet alma dönemi içerisinde bilet aldıktan sonra bilet tarihiniz geldiği zaman rahatça uçun. Bu tarihler arası alınan biletlerin seyahat dönemleri ise 1 Ekim – 27 Aralık 2018 tarihleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Yani 20 – 25 Mart arası alacağınız biletler 1 Ekim – 27 Aralık 2018 tarihleri arası yapacağınız uçuşlar için alabileceğiniz biletlerdir. Bu kampanya dahilinde satılmakta olan biletler tek yön olarak sunulmaktadır. Uçuş sınıfı olarak ekonomi tipi biletler tahsis edilmektedir. Uçuş yapılabilecek günler haftanın bütün günlerini kapsamaktadır. Bu kampanya dâhilinde alınacak olan biletler Miles&Smiles paketleri için Mil kazanmak için kullanılamaz. Sunulmakta olan promosyon biletler sınırlı sayıdadır ve oldukça erken bir şekilde alınmaya gayret edilmelidir.

Sunulan bu promosyon biletlere akaryakıt harcı, kesinti ve vergi ücretleri dahildir. Kampanya dahilinde sunulan promosyon biletlerin fiyatları günlük kur dalgalanmalarına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bu kampanya içerisinde sunulan biletlere koltuğun ücret sınıfına göre iade koşulları ve iptal şartları değişkenlik gösterebilmektedir. Bu avantajlı sunum içerisinde verilmekte olan promosyon biletlerin güzergah ve tarihlerine bağlı olarak kısıtlamalar gelebilir. Ve yine Türk Hava Yolları şirketi bu fırsatlar için sunduğu şartlar içerisinde değişiklik yapma hakkını gizli tutmaktadır. Ucuz bilet bulabilmek için erken rezervasyondan yararlanabilir veya böyle bazı dönemlerde yapılan sürpriz fırsatları takip ederek biletlerinizi oldukça hesaplı bir şekilde alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi