THY ile AnadoluJet Ramazanda fiyatları sabitliyor

Ülkemizin en çok yolcu taşıyan ve en çok noktasına uçuş yapan Türk Hava Yolları ile Anadolujet firması 23 Mayıs 22017 ile 21 Haziran 2017 tarihlerine denk gelen Ramazanda fiyatları 60 TL ile 90 TL arasında sabitliyor. Anadolujet ile Türk Hava Yolları firmaları Ramazanda tüm yurt içinde ulaşımı kolaylaştırmak için fiyatları sabitlemiştir. 23 Mayıs ile 21 Haziran 2017 tarihleri arasında yapılacak yolculuğun biletlerinin en geç 21 Haziran 2017 tarihinden önce alınması gerekmektedir. Ramazan gelir hoş gelir kampanyasında Anadolujet ile Sabiha Gökçen Havalimanından yapılacak yolculuklar 69 TL olmaktadır. Türk Hava Yolları ile İstanbul Atatürk Havalimanından yapılacak seyahatler ise 99 TL’den başlayan fiyatlar ile gerçekleşmektedir.
23 Mayıs ile 21 Haziran 2017 tarihleri arasında sabitlenen fiyatlardan oluşan kampanyanın uygulanmasında bazı koşullar bulunmaktadır.

Kampanyanın koşulları:
• Ercan Havalimanı, Hopa Havalimanı ve anlaşmalı bulunan havayolları bu kampanyaya dahil edilmemiştir.
• Kampanya biletleri sınırlı sayıdaki koltuk için geçerlidir.
• Türk Hava Yolları ve Anadolujet kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
• Kampanya süresinde alınan uçak biletlerinin iptal, iade ve değişiklik koşulları biletin sınıfına göre değişiklik göstermektedir.
• Ramazan gelir hoş gelir kampanyasının diğer kampanyalar ile birleştirilmesi mümkün değildir.
• Kampanya dahilinde alınacak olan uçak biletlerinin en geç 21 Haziran 2017 tarihine kadar alınması şarttır.

Ülkemiz gibi yüzölçümü geniş olan ülkelerde özellikle kara ve demir yolu ile yapılan yolculukların süreleri çok uzun sürmektedir. Anadolu halkının şehirlerarası yolculuğunu daha rahat, hızlı ve konforlu olan uçak ile yapmasını sağlamak için düzenlenen bu tip kampanyalar halkımız tarafından çok yoğun ilgi görmektedir. Misafir perverliğinden taviz vermeden, yolcularının ayrıcalıklı hissetmesini sağlamak için Türk Hava Yolları ve Anadolujet yaptığı indirimler uygulanmaktadır. Havayolu ulaşımının daha çok kullanılmasını ve yolcuların zaman tasarrufu sağlamak amaçlanmaktadır. Ramazanda 60 TL ile 90 TL arasında fiyatları sabitlenen kampanya İstanbul Atatürk Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanından yapılan uçuşlar için geçerlidir. Ramazan ayında hızlı, rahat ve konforlu bir yolculuk geçirmesi için kampanyaya dahil olmak en doğru adımdır.

Bir cevap yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi