THY İstanbul Akabe promosyon uçak bileti

Ürdün Kızıldenize kıyısı bulunan diğer ülkelere göre daha güvenli bir durumda olduğundan İstanbul Akabe uçak bileti alımları her zaman gerçeleştirilebilmekte. Özellikle promosyon uçak biletleri olduğu dönemler de hızlı bir şekilde tükenen biletler truzimin ne kadar canlı olduğunu gösteriyor. Kızıldeniz’in deniz altı güzelliklerini görmek, çöl safarisi yapmak, tarihi yerleri ziyaret etmek için seyahat edilebilecek bir ülkedir. Ülkenin Kızıldeniz’e açılan kapısı Akabe şehridir. Osmanlı döneminden günümüze her zaman iyi ilişkilerimizin olduğu Ürdün’e seyahat etmenin en rahat yolu Türk Hava Yollarının sunduğu promosyonlu bilet almaktır. THY kış döneminde Amman aktarmalı olarak sunduğu İstanbul – Akabe uçuşlarında promosyon uygulamaktadır. Biletinizi şimdi aldığınızda 419 USD civarında bir fiyata Akabe ye gidiş- dönüş seyahat imkanına sahipsiniz. THY dünyanın pek çok şehrine yaptığı kaliteli hizmet anlayışındaki uçuşlarında promosyon uygulamasını daima güncel tutmaktadır.

Akabe Kızıldeniz kıyısında Akabe körfezindeki en önemli turizm şehridir. Şehir turizmi dalış sporları ile ünlenmiştir. Kızıldeniz kıyılarında yapabileceğiniz tüplü dalışlarla, dünyada çok az yerde görebileceğiniz deniz resifleri ile karşılaşmaktasınız. Deniz yolu ile ulaşılan Firavun adası görülmesi gereken yerlerdendir. 14. Yüzyılda Memlüklüler’ce yaptırılan Akabe kalesi gezilmesi önerilen tarihi yerlerin başında gelmektedir. İstanbul Kapalıçarşı’ya benzer çarşıları ve limanda tarihi yerler arasındadır. Şehir çevresindeki rum vadisi, Petra tarihi şehri, ve şehir turları istenirse özel uçakla veya balonla da yapılabilmektedir. Akşam yemeklerinin mutlaka dışarda yendiği Akabe sokaklarında meşhur Ürdün mutfağı yemeklerinden tatmanız için turlar düzenlenmektedir. Keyifli bir tatil imkanı sunan Akabe şehri güvenliği ile ön plana çıkmaktadır.

Osmanlı zamanında haça gitmek için kullanılan yol rotasında olan Ürdün şehirlerinden Akabe ülkenin önemli madeni fosfatın dünyaya gönderilmesine olanak sağlayan limanıdır. Ekonomik gelişmişliğini turizm yanında sanayi kenti olarak ta sağlamıştır. Görülmesi gereken yerler arasında yer alan Ürdün Amman, Akabe seyahati için, Türkiye’den mutlaka Türk Hava Yolları kullanılmalıdır. Yaz aylarında Akabe Kral Hüseyin Havalimanına direkt uçuşlarla 2,5 saatte ulaşılmaktadır. THY nin yaptığı promosyon bilet uygulaması fırsatlarını takip ettiğinizde, dünyanın pek çok farklı şehrine olduğu gibi Akabe’ye de promosyon uçak biletleri ile seyahat edebilirsiniz. THY promosyon sunduğu hatlarda dilerseniz az bir fark ödeyerek business hizmette alabilirsiniz. THY kampanyaları gerçekten takip etmeye değer avantajlar sunmaktadır.

Bir cevap yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi