THY Kudüs ucuz uçuş ve uçak bilet imkanları

Kudüs, Filistin’de bulunan; Museviler, Hristiyanlar, Müslümanlar tarafından kutsal kabul edilen aynı zamanda İslamiyet’in ilk yıllarında Müslümanların kıblesi olan Mescid-i Aksa’yı bünyesinde barındıran ve Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in(S.A.V.) Miraç’a giderken göğe yükseldiği yer olarak kabul edilen mukaddes bir mekan olarak dikkat çekmektedir, böylesi mukaddes bir mekana gitmek isteyen bireyler ucuz uçak bileti temin etmek amacındadırlar, ucuz uçak bileti fırsatını en iyi sunan firmalardan biri de THY’dir. Mukaddes mekan Kudüs’ e seyahat etmek ve dini bir tarihe sahip olan bu şehri görmek isteyen bireylerin en dikkat etmesi gereken hususlardan biri de ucuz, kaliteli, konforlu ve aynı zamanda fiyat-performans dengesinin sağlandığı bir yolculuktur, belirtilen husus için THY oldukça iyi bir alternatif olarak dikkat çekmektedir.

Kudüs’e uçak vasıtasıyla ucuz bir yolculuk yapmak isteyen bireylerin tercih edebilecekleri en iyi firmanın THY olmasının çeşitli sebepleri bulunmaktadır; THY belirlediği yüksek standartlar, bu yolculuk için uygun uçak bileti fiyatlarını içeren teklifler sunması ve seyahatin hangi zaman aralığında gerçekleştirileceğini müşterileri için oldukça optimum şartlarda belirlemesiyle büyük bir ilgiyi üzerinde toplamaktadır. Günümüzde teknolojinin gelişmesi ve gelişen teknolojinin uçak seyahatlerine uygulanmasının sonucu olarak Kudüs’e ucuz uçak bileti bulunması işleminin internet üzerinden yapılması da mümkün durumdadır. İnternet üzerinden THY’nin sunduğu hizmetler ve olanaklar oldukça iyi takip edilmeli ve fiyat-performans dengesi göz önünde bulundurularak en uygun seyahat durumunun seçilmesi sağlanmalıdır. Bu noktada Kudüs’e turlar düzenleyen tur şirketlerinin de teklifleri değerlendirilmelidir; çünkü bahis konusu olan tur şirketleri çok uygun fiyatlara karşılık oldukça güzel fırsatlar sunabilmektedir, bu tekliflerin içinde THY firmasının da bulunduğuunutulmamalıdır.

1170 kilometrelik kuş uçuşu mesafeye sahip olan İstanbul-Kudüs arası seyahatdirekt olarak gerçekleştirilen uçak yolculuğu halinde ve uçağın saatteki hızının ortalama700 km/h olması durumunda yaklaşık 1 saat 40 dakika sürmektedir. Yolculuğun kısa sürmesinden dolayı da ucuz uçak bileti bulunabilmesi şansının oldukça yüksek olduğu bilinmektedir. Ucuz uçak bileti bulma aşamasından önce dikkat edilmesi gereken en önemli unsurun da vize ve pasaport işlemlerinin dikkatli takip edilmesi ve prosedürlere uygun olarak yapılmasıdır. Vize ve pasaport işlemlerinin belirtilen prosedürlerde ve seyahatin gerçekleşmesinden önce yapılmaması durumunda maalesef yolculuk gerçekleştirilemeyecektir. Türkiye-Kudüs arası seyahat etmek isteyen bireylerin yolculuk gerçekleşmeden önce Kudüs şehriyle ilgili gerekli bilgileri edinmeleri ve belirli bir plan ve program dahilinde şehri gezme isteği ve arzusu içinde olmaları oldukça önemlidir.

Bir cevap yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi