THY Miles & Miles Ödül Kampanyasını Keşfedin

Modern bir havayolu firması olan THY oldukça geniş bir yelpazeden oluşan ödül kampanyalarını Miles & Miles uygulamasıyla birlikte hayata geçirdiği için web sitesini takip ederek ödül kampanyasını takiğ edin. Böylece çok sayıda farklı ve birbirinden avantajlı ödüllere sahip olmanız mümkün olmaktadır. THY Miles & Miles Ödül Kampanyasını Keşfedin sloganı çerçevesince Miles & Miles ile kazanmış olduğunu ödülleri nasıl kullanacağınızı dahi öğrenebilirsiniz. Yine internet sitesi vasıtasıyla Türk Hava Yollarının düzenlemiş olduğu kampanyalarda ne tür ödüllerin kazanılabileceğini öğrenebilirsiniz.  Söz konusu internet sitesi üzerinde yer alan tablolar vasıtasıyla da hangi ödülü kaç puan üzerinden kazanabileceğinizi de öğrenebilirsiniz.

Türk Hava Yollarına ait özel yolcu programı olarak tanımlanabilen; Miles & Miles yolcuların kendilerini özel ve ayrıcalıklı hissetmelerini hedeflemektedir. Bu doğrultuda çok sayıda avantajlı seçenek yolcuların hizmetine sunulmaktadır. Yine firma çok sayıda farklı sektörlerde hizmet sunan program ortaklarıyla oldukça cazip olan avantajlı paketleri yolculara sunmaktadır. Bu durum ise doğal olarak söz konusu programın pek çok farklı alanda size eşlik etmesini mümkün kılmaktadır.  Bu sayede biriktirmiş olduğunuz miller; kazanacağınız ödülleri de belirlemektedir. Hangi ödülün kaç mille kazanıldığı ise firmanın internet sitesinde yer almaktadır. Yine Star Alliance uçuşlarında da ödül bilet düzenleyerek ayrıcalıklı bir uçuş tecrübesi yaşayabilirsiniz. Üstelik bu ödülleri kendinizle birlikte sevdiğiniz insanlar için bile kullanabilirsiniz.

Kabin yükseltme yani bir diğer adıyla Upgrade, yapmak sizin daha konforlu bir şekilde seyahat etmenizi mümkün kılar. Kabin yükseltme işlemini ise Miles & Miles programı sayesinde kazandığını millerle yapabilirsiniz. Yine son dakika Kabin Yükseltme fırsatlarında da bu sayede yararlanabilirsiniz. Yine Business Class uçuşlarını kazanmış olduğunuz miller sayesinde gerçekleştirmeniz de mümkün olmaktadır. Bütün bunların yanı sıra söz konusu puanları Lougne hizmetlerinde de kullanmanız mümkün olmaktadır. Bunun için söz konusu programa dahil olmanız yani üye olmanız yeterli olmaktadır. Böylece THY yolcuları firmanın kendileri için düzenlemiş olduğu ayrıcalıklı fırsatlardan yaralanarak birbirinden güzel rotalarda havayolu ulaşımının konforunu yaşayabilmektedir.

Bir cevap yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi