Şehirler arası THY uçak biletleri hakkında

THY havacılık sektöründe her geçen gün kendini daha da geliştirip, belirli bir seviyeye getirmiş, doğal olarak da bunu bilet ücretlerine yansıtmış, THY şehirlerarası uçak biletleri, diğer havayolu şirketlerine göre biraz daha yüksek olmasına rağmen gene de havayolunda tercih edilen firmaların başında gelmektedir, THY ile uçuşun, uçak içi ve uçak dışı pek çok rahatlığı vardır.Tamamıyla profesyonel bir ekip olan THY personelinin, hizmet kalitesinin başında % 100 yolcu memnuniyeti gelmektedir, özellikle boyu uzun yolcuların en büyük sıkıntısı olan dar koltuklar THY’de olmadığı için rahatlıkla tercih edilmektedir, çünkü bu firmanın koltukları oldukça geniş, rahat yani ergonomiktir.

Kış ayları, sezon dışı dönem olduğu için, havayolları uçakların boş kalması yerine fiyatlarını düşürme yolunu izler, bilet fiyatlarının en üst rakamlarda olduğu dönemler ise haziran ile ağustos ayı arasıdır. Tatil dönemi olarak da adlandırılan bu dönem, bilet fiyatlarının en üst rakamlarda olduğu zamanlardır.THY yurt içinde toplamda 49 havaalanına sefer düzenlemektedir. Aktarmasız uçak ve rötar probleminin neredeyse hiç olmaması sebebiyle de tercih edilen firma, her geçen gün daha da büyümektedir. THY şehirlerarası uçak biletleri rakip firmalara göre biraz daha yüksek olsa da, kaliteden ve konfordan vazgeçemeyen yolcularının tercihlerinin başında gelmektedir.Yurtiçi uçuşlarda business ve economy seçenekleri olan havayolunu tercih eden yolcu sayısı gün geçtikçe artmaktadır.

Güvenirliği dolayısıyla Isparta gibi bazı illere ulaşım sadece THY ile yapılmaktadır. Uçuş tarihinin belli olduğu zamanlarda alınan biletler oldukça ekonomik olmaktadır. Ayrıca rakip firmalara göre biraz daha pahalı olan THY şehirlerarası uçak biletleri bazı kampanyalar dolayısıyla otobüs bileti ile de aynı fiyata, hatta otobüsten daha uyguna gelebilmektedir. Gelişen ve değişen çağa ayak uyduran, bu sektörde tek olmak ve tek kalabilmek için, tüm gücü ile çalışan THY sürekli kendisini geliştirmekte, müşteri memnuniyetini 100 önemsemekte ve ona göre hareket etmektedir.THY, hizmet bakımından farklı alanlarda ve farklı sınıflarda yurtiçi ve yurtdışında pek çok ödülü bulunmaktadır.Güvenli ve konforlu seyahat her şeyden önce gelmeli ve tercih ona göre yapılmalıdır.

One thought on “Şehirler arası THY uçak biletleri hakkında

  1. Gamze 30 Ocak 2018 at 03:51

    Genellikle THY nin pahalı olma sebebi içinde verdiği yiyecek içecek hizmetlerine değinse bile onu vermeyenler varken bu servislere laf ediyorsa birde onu vermeye kalkanlar pahalılıkla verdiklerini hatırlamalarında bir fayda var olsa gerek.

Bir cevap yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi