THY Türkiye Çin arası uçuş planları

Türk Hava Yolları Türkiye Çin arası uçuş planları Şanghay, Guangzhou, Pekin şehirleri için yapılmış ve Türk hava yolları Çin’in bu şehirlerine Airbus 330 tipi uçaklarıyla aktarmasız, direk uçuşlar gerçekleştirmektedir. Türk hava yolları, Çin Pekin seferlerini haftanın hergünü 3.500.- liradan başlayan fiyatlarla karşılıklı olarak aktarmasız düzenlemekte ve uçuş saati 9 saat 15 dk’dır. Çin’in Şanghay şehirine de direk uçuşlar yapan Türk Hava yollarının bu seferleri de yaklaşık 10,5 saat sürmekte, Guangzhou şehirine yapılan direk uçak seferleri de yaklaşık 9.5 saat sürmektedir. THY, Pekin ve Şanghay’a karşılıklı hergün, Guangzhou şehirine haftada 5 gün karşılıklı seferler düzenlemektedir. Guangzhou’ya 3.100.- liradan başlayan THY uçak seferleri, Pekin’e 3.500.- TL, Şanghay’a 3.800.- liradan başlayan fiyatlarla yapılmaktadır.

1 milyar 400 milyonluk nüfusuyla dünyanın en kalabalık ülkesi olan Çin’in başkenti Pekin ile önemli şehirlerinden Şanghay ve Guangzhou’ya uçak seferleri düzenleyen Türk Hava Yolları, 9 saatten başlayan bu uçuşları aktarmasız direk uçuş olarak gerçekleştirmektedir. Asya’nın büyük bir kısmını kaplayan dev ülke Çin’in Pekin ve Şanghay şehirlerine hergün, Guangzhou şehirine hafta da 5 gün Airbus 330 tipi uçaklarla karşılıklı seferler düzenlenmektedir. Bu seferler Türk Hava Yolları’nın kaliteli hizmeti, lüks ikramları, güler yüzlü personeli ve güvenli aktarmasız direk uçuşlarıyla gerçekleşmektedir. Türk Hava yolları üstün hizmet anlayışı ve her gün gelişen uçuş noktası ağı ile Türkiye’nin en değerli firmaları arasında olmakta ve gün geçtikçe kendini güncellemektedir.

Dünya sanayisinin en hızlı büyüdüğü Çin, ülkeye yatırım yapanlara tanıdığı kolaylıklarla cazibe merkezi haline gelmiştir. Türk iş adamlarının da büyük ilgi gösterdiği Çin pazarına, Türk Hava Yolları’nda başlangıçta, haftanın belirli günleri Pekin ve Şanghay’a uçmaktaydı. Bugün Pekin ve Şanghay uçak seferlerini haftanın her gününe çıkaran Türk Hava Yolları , haftada 5 günlük uçuşla Guangzhou şehirini de uçma noktalarına eklemiştir. Çin pazarıyla hergün gelişen ticareti yakından takip eden Thy, yakın zaman da talep doğrultusunda Çin içerisinde başka noktalara da uçmak için beklemektedir.

One thought on “THY Türkiye Çin arası uçuş planları

  1. Poyraz 30 Ocak 2018 at 03:52

    Acaba merak ediyorum Çin ülkesine gidipte teknoloji getirmek ne kadar yasal oluyor veya kaç tane ürün getirebiliriz yanımızda bunun cevabını bilen varsa verebilirse memnun olurum.

Bir cevap yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi