THY Uçakları

Her gün binlerce kişi uçakla yolculuk edip gideceği yere daha hızlı gitmeyi THY Uçakları ile tercih etmenin yanı sıra bir çok konfor ve keyiften yararlanıp güvenilir bir uçuş sergilemektedir. İş, gezi, taşınma, tatil, okul gibi farklı sebeplerden dolayı hem yurt içinde hem de yurt dışına seyahat eden kişiler için seyahat esnasında konforlu, huzurlu bir yolculuk geçirmek önemli olmaktadır. Bununla birlikte artık gelişen ve değişen çağda, zaman büyük önem taşımaktadır. Bu nedenden dolayı da artık kişiler hem yurt içi hem yurt dışı seyahatlerinde kendilerine vakit kaybı yaşatmayacak, hızlı ulaşım yollarını tercih etmektedir. Dünyanın her yerinde konforlu, güvenli ve hızlı ulaşım denildiğinde ilk akla gelen hava yolu ulaşımı olmaktadır.

Türk Hava Yolları, her geçen gün sektöründeki gelişmelere ayak uyduran, yeni teknolojiler ile donatılarak değişmeye, gelişmeye ve büyümeye devam eden bir filoya sahiptir. Yurt içi ve yurt dışı seyahatlerinde yolcularına konforlu, güvenli, huzurlu ve en hızlı ulaşımı sağlamaya çalışan THY uçakları geliştirilmeye devam etmektedir.

thyucaklari.jpg (580×340)

THY Uçuşları

Konforlu, kaliteli ulaşım sağlaması tüm ulaşım yolları arasında en güvenilir olması gibi nedenlerden dolayı hava yolu ulaşımı ile seyahat etmeyi tercih edenlerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Üstelik THY uçakları tarafından sağlanan üstün konfor ve kalite, çok ekonomik fiyatlara sunulduğundan birçok kişiye uçak ile seyahat etmek günümüzde daha cazip gelmektedir.

Ekonomik fiyatlara kaliteli bir uçuş keyfini sunan Türk Hava Yolları, aynı zamanda uçak içi personeli ile de en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Özel eğitimlerden geçerek uçuşlara hazırlanan, uçak içerisinde seyahat eden yolcuların tüm isteklerine yanıt verebilen, sorunlarını çözebilen THY uçak ekibi, bir diğer yandan seyahat eden yolcularının uçuşa dair tüm detaylı bilgilere rahat bir şekilde ulaşmasını önemsemektedir.

Müşteri odaklı hizmet veren Türk Hava Yolları, sadece uçuş esnasında yolcusunun yanında olmamaktadır. gelişen teknoloji yakından takip ederek kendi sektörü içerisinde en iyi şekilde kullanan Türk Hava Yolları, online platformlardan seyahatlerde kendilerini tercih etmeyi düşünen yolcularına 7 gün 24 saat ulaşım şansı sağlamaktadır. İster bilgisayardan ister akıllı telefonlardan tek tıkla tüm uçak bilgilerine, uçuş saatlerine, yolculuk seçeneklerine ulaşma imkanı sağlayan THY aynı zamanda 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezi ile de uçuşlara ilişkin her konuda ulaşmanızı sağlamaktadır.

Hizmetleri ve uçak filosu ile dünya genelinde de dikkat çeken Türk Hava Yolları, sektöründe önce firma konuma yerleşmeyi başarmaktadır. Uçak içi hizmeti, uçuş kalitesi, yolcuları ile hem uçuş öncesi hem uçuş anı hem de uçuş sonrası iletişimi ile büyük takdir toplayan THY, artık hem yurt içinde hem de yurt dışına düzenlenen seyahatlerde tercih edilmektedir. Hem yolcu hem kargo uçakları ile geniş bir filoya sahip olan Türk Hava Yolları günümüzde, uçak firmaları içinde bakıldığında en prestijli hava yolu şirketlerinden bir tanesi olarak kabul edilmektedir.