THY’den aileyle birlikte %15 indirim

Türk Hava Yollarının yılın çoğu zamanında uyguladığı doğru politikalardan olan kampanya uygulamalarından biri olan aile indirimi, beş ayı kapsayan bir dönem için yine uygulamaya konuldu. Her zaman ilkleri yaratan THY aile indirimi uygulaması ile de bir ilke imza atıyor. Diğer firmalar bu tür kampanyalarını kısa süreli yapmakta iken THY beş ay gibi uzun bir süreyi kapsayan kampanyayı başlattı. 29 Ekim 2017 – 31 Mart 2018 döneminde aynı soyismine sahip en az 3 an fazla 9 aile üyesi aynı seyahat için rezervasyon yaptırdığında % 15 aile indiriminden faydalanabilir. Dikkat edilmesi gereken bir konu bebek yolcu olduğunda ücret üzerinden indirim yapılmamaktadır.

Ailece yapılacak tatil, ziyaret planlarında THY kampanyalarını takip etmek çok yararlıdır. Bu kampanyalardan biri de aile indirimi kampanyasıdır. Yılbaşı için yapacağınız tatil planlarında yurtiçi tercihiniz var ise mutlaka THY kampanyaları incelenmelidir. Yurtiçi uçuşlarında (Ercan ve Hopa havalimanları dahil) % 15 indirimden yararlanmak için aynı soyadını taşımak yeterli. Ülkemizin gururu THY yapmış olduğu kampanyalar yanında, sponsor olduğu organizasyonlar ve kulüplerce de adını tüm dünyaya duyurmaktadır. EuroleageTurkishAirlines basketbol turnuvası son yıllarda Avrupa için, ABD NBA basketbolu ile rekabet edecek düzeye yükselmiştir. Avrupa’da tüm ülkelerin ve basketbol kulüplerinin en düzeyde katıldıkları bu organizasyon sayesinde hem ülke hem THY reklamları ön plana çıkmaktadır.

THY yaptığı tüm kampanyalarla da adından söz ettirmektedir. Erken rezervasyon, promosyonlu biletler, memur indirimi, öğretmenler kampanyası bunlardan bazılarıdır. Atatürk’ün ‘istikbal göklerdedir’ vecizesinden yola çıkan THY nı dünyadaki tüm sivil havacılık kuruluşları takdirle karşılamaktadır. Bu başarının ardından sürekli kazanılan ödüller, havacılık alanında ne kadar kaliteli hizmet verildiğinin göstergesidir. THY sadece Avrupa kıtasında değil, ABD, Afrika, Uzakdoğu, Asya tüm ülkelere yaptığı uçuşlarla da ön plana çıkmaktadır. Afrika kıtasına Avrupa üzerinden en çok uçuş düzenleyen firma sıralamasında ilk sıradadır. Diğer kıta uçuşlarında da aynı başarı gün geçtikçe yaklaşmaktadır. Bu ve benzeri hizmetlerle her gün adını duyduğumuz milli havayolumuz THY nı bir kez daha kutluyoruz.

Bir cevap yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi