THY’den öğretmenlere % 25 indirim ile uçuş imkanı

Ülkemizin havadaki gururu Türk Hava Yolları öğretmenler günü, haftası kapsamın da öğretmenlerimizi unutmuyor, tüm ailesi ile birlikte 20Kasım 2017 – 24 Mart 2018 biletleme döneminde iç hat seferlerinde % 25 indirimli uçuş imkanı sağlıyor. Geleceğimizi inşa eden öğretmenlerimiz için, pek çok firma ve kuruluş her 24 Kasımda indirim tarzında promosyonlar yapmaktadır. Ancak bu promosyonlar öğretmenler gününü kapsayan hafta ile sınırlı kalmaktadır. THY ise kampanyasını 4 ay gibi bir süre için yaparak burada da büyüklüğünü göstermektedir. Dünya havayolları sıralamasında her geçen gün üst sıralara tırmanan, sürekli ödüller kazanan milli hava yolu firmamızı, bu promosyonu içinde kutlamak gerekli.

‘Öğretmenler yeni nesil sizlerin eseri olacaktır’ deyişiyle öğretmenlerin ülke için önemini her fırsatta dile getiren Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde, öğretmenlere gereken değer her zaman verilmelidir. Ülkenin, medeniyet seviyesine ulaşmasının yegane yolu eğitimdir. Eğitimde yaşanan aksaklıkların nelere mal olduğu son yıllarda sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Eğitimde hedeflenen düzeye ulaşamayan pek çok ülkenin iç ve dış savaşlarla yıllarca uğraştığı gözlenmektedir. Bu durumu tersine çevirecek kişiler öğretmenlerdir. Öğretmenler maddi ve manevi her açıdan en iyi imkanlara sahip olmalıdır. Çocuklarımızı emanet ettiğimiz kişilerin özellikle ekonomik sorunlarla boğuşması, eğitim performansını mutlaka etkileyecektir. Daha iyi eğitim daha rahat öğretmenler sayesinde sağlanabilir.

Daha rahat öğretmen fikrinden yola çıkan THY da kampanyalarında öğretmenleri unutmayarak dört ay süreyle indirimli seyahat edebilmelerine imkan sağlamıştır. Kampanyalarında her zaman doğru projeler üreten THY yi tüm öğretmenler adına kutluyoruz. Kampanya kapsamında tüm iç hat uçuşlarında ( Ercan ve Hopa uçuşları dahil) % 25 indirimli bilet alınabilmektedir. Tek şart Milli Eğitim Bakanlığında çalışan öğretmen veya Yüksek Öğretim Kurumunda çalışan öğretim üyesi olmak. Bilet aldıktan sonra bu kampanya dahilinde 31 Mart 2018 tarihine dek indirimli uçuşlardan, aynı soyadını taşıyan 4 aile üyesi ile birlikte yararlanılabilir. Yılbaşı ve sömestr tatilini de kapsayan kampanyada tüm öğretmenlerimize iyi uçuşlar. Tabi bu bağlamda tüm öğretmenlerimizin, öğretmenler günü kutlu ve mutlu olsun.Tebrikler THY.

Bir cevap yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi