Trabzon Antalya Ucuz Uçak Biletleri

Ülkemizin farklı noktalarında bulunan Trabzon ile Antalya arasında yolculuk etmek isteyen kişiler hava yolunu tercih ettiklerinde farklı firmalar tarafından sağlanan ucuz uçak biletleri sayesinde seyahatlerini kısa sürede yapabilmektedir. Karadeniz Bölgesinin en güzel kentlerinden olan Trabzon ile Akdeniz Bölgesinin en güzel kentlerinden olan Antalya arasında yapılan uçak seferlerine ait biletlerle ilgili dönemsel olarak farklı kampanyalar yapılmakta ve insanlar bu sayede ucuz uçak bileti alabilme fırsatı elde etmektedir. İki şehir arasında doğrudan yani aktarmasız uçuşlar yapıldığı gibi aktarmalı uçuşlarda yapılmakta ve insanlar kendi durumlarına göre bunlar arasından bir tanesini tercih etmektedir. Fakat aktarmalı olarak yapılan seferlerde yolcular aktarma merkezlerinde bazen 1 saat bazen ise 5 saat ya da daha fazla bekleyebilmekte ve bunlarda yolculuk süresinin artmasına neden olmaktadır. Bundan dolayı da insanlar genellikle aktarmasız olanları tercih etmektedir.

Trabzon ile Antalya arasında çok sayıda sefer yapılmakta olup bunların önemli bir bölümü aktarmalı olarak yapılmaktadır. Yukarıda da bahsedildiği gibi aktarmalı seferlerin süreleri uzun olmakta ayrıca biletler için ödenmesi gereken ücretler de daha fazla olabilmektedir. Bundan dolayı insanların öncelikli tercihi aktarmasız seferler olmaktadır. Hava yolu şirketleri arasında aktarmasız olarak uçuş yapan sadece Pegasus bulunmakta ve firma gün içinde sadece bir defa uçak kaldırmaktadır. Saat 18:40’da hareket eden uçak ortalama 1 saat 50 dakikada Antalya’ya ulaşmaktadır. Bu uçuştan yararlanmak isteyen kişilerin biletler için ödemesi gereken miktar ise 90 TL olup kademeli olarak artmaktadır. Aktarmasız sefer seçeneği olmadığı için talep fazla olmakta ve fiyatlar hızla yükselmektedir. Fiyatlar 200 TL’yi dahi geçebildiğinden acele etmekte fayda vardır.

Ülkemizin en önemli turizm merkezlerinden olan Antalya’ya her yıl milyonlarca turist gelmekte olup bunların önemli bir bölümü deniz için buraya gelmektedir. Akdeniz’in ılık suyu ve kumsalı insanları kendisine hayran bırakmaktadır. Şehir içerisinde bu yönde hizmet veren çok sayıda otel bulunmakta ve insanlar burada konaklayarak tatillerini yapmaktadır. Ayrıca şehir içerisinde bulunan tarihi yapılar ile doğal güzellikler de ziyaret edilmektedir.

Bir cevap yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi