Trabzon Havalimanı Adresini Nasıl Öğrenirim

1957 yılında Trabzon Hava Meydanı olarak açılan, 1995 yılında Havalimanı statüsü kazanan Trabzon Havalimanın adresini en hızlı öğrenmenin yollarından biri Havalimanının kendisi ait internet sitesine girerek iletişim bilgilerini almak ve akıllı telefonlardaki uygulamalardır. Konum olarak Rize Caddesi üzerinde bulunan ve Karadeniz Teknik Üniversitesi karşısında bulunan Havalimanın adresini öğrenmek için Trabzon’a ait şehir sitesine girdiğinizde de adresini öğrenebilirsiniz. Bunun yanında Ülkemizdeki şehirlerle ilgili şehir turu, gezi turu adı altında kurulan bazı internet siteleri de Havalimanın adresleri verdikleri gibi görsel olarak yol tarifi de yaptıklarından dolayı ulaşım kolay olmaktadır.

Trabzon Valiliği, Büyük Şehir Belediyesi tarafından kurulan internet siteleri aracılığıyla Havalimanın adresini hızlı şekilde öğrenebildiği gibi, akıllı telefonlara yüklenen haritalar vasıtasıyla arama yapılarak nokta olarak adres bilgilerini ve konumunu öğrenebilirsiniz. Trabzon’da bulunduğunuz zaman Havalimanın tarifi yapıldığından rahatlıkla bulabileceğiniz bir konumda bunup şehir merkezine 2 km uzakta olup, ulaşımda Havaş’a ait servisler, dolmuş ve taksilerle yapılmaktadır. Bölgenin en büyüğü olan Trabzon Havalimanı Türk Hava Yolları, Pegasus, Atlas Jet, Onur Air, Sun Express ve Atlas Global gibi firmalar uçuş yapmaktadır. Adresini öğrenmek isteyenler mutlak sürekte resmi yayınlanan internet sitelerini kullandıklarında herhangi bir mağduriyet yaşamadan ulaşma imkânı bulabilirler.

Havalimanın adresini en hızlı öğrenme yollarını tercih edenlerden çoğu kişi akıllı telefonlarındaki uygulamaları kullanmayı tercih etmektedirler. Bulundukları yerden nasıl gideceklerini, aradaki mesafenin ne kadar olduğunu, hangi güzergahı takip edeceklerini görsel olarak görmüş olmaktadırlar. Bu uygulama sayesinde yol tarihi de yapılarak yanlış yola gitme, yollarını kayıp etme gibi durumlarla karşılaşmamaktadırlar. Ayrıca Havalimanın kendi internet sitesinde yer alan 360 sanal tur sayesinde tüm detayları görmektedirler. İç ve dış hatlarla uçuşların gerçekleştiği Trabzon Havalimanında şehir merkezine, Hopa, Ardeşen ve Rize’den karşılıklı servisler düzenlenmektedir. Daha önceden Giresun’dan düzenlenen servisler 2018 yılı itibari ile servis düzenlenmeyecektir. Adres bilgileri tüm sitelerde en güncel haliyle yayınlandığı için hangi siteden öğreneceğiniz veya akıllı telefonu kullanıp kullanmayacağınız sizin tercihinize kalmaktadır.

Bir cevap yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi