Tüm illere 55 TLye THY ile uçun

Geniş bir yüzölçümüne sahip olan ülkemizde hava ulaşımının daha uygun fiyatlarda gerçekleştirilmesi için Türk Hava Yolları firması İstanbul ilinden tüm illere 55 Türk Lirasına uçma fırsatı sunmaktadır. Ülkemizin tüm illerine 55 Türk Lirası ile uçmanın tek bir yolu vardır ki o da Türk Hava Yolları firmasının kampanyasına dahil olmaktır. Hava yolu ulaşımı diğer ulaşım vasıtalarına göre daha pahalı olduğundan yolcular tarafından daha az tercih edilmekte idi. Fakat günümüzde Türk Hava Yollarının yaptığı kampanyalar ile rahat, konfor ve hızın adresi olan hava yolculuğu diğer ulaşım vasıtalarından daha uygun fiyatlara denk gelmektedir. İstanbul ilinden tüm illere 55 TL değil uçakta diğer ulaşım vasıtalarında bile bulmak mümkün değildir.

Kampanyanın seyahat zamanı, 01 Ekim 2017 ile 31 Mart 2018 tarihleri arasında yapılacaktır ki bu tarihlere 31 Mart 2018 dahildir. Bu tarihler arasında seyahat edecek olan yolcuların kampanyadan faydalanabilmeleri için biletlerini 11 Temmuz 2017 tarihiden başlayarak 16 Temmuz 2017 tarihine kadar almaları gerekmektedir. Bu kampanyada İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan çıkışlı tek yön uçuşları 55 TL’den başlamaktadır. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan gerçekleştirilecek olan tek yön uçuşlarının ise 66 TL’den başlayan fiyatlar ile misafirlerine uçma fırsatı vermektedir. 28 Aralık 2017 ile 02 Ocak 2018 tarihleri arasındaki ve 19 Ocak 2018 ile 06 Şubat 2018 tarihleri arasında yapılan seferler promosyon kapsamına alınmamıştır.

Yapılan promosyon kampanyasının bazı şartları bulunmaktadır. Bu şartlar aşağıda belirtiln gibidir.
 Bu kampanya sadece Türk Hava Yolları için geçerlidir. Ercan Havalimanı, Hopa hatları ile Anadolujet veya THY’nin ortak uçş yaptığı diğer havayolları dahil değildir.
 Kampanya dahilinde rezervasyon ve biletleme aynı anda yapılmaktadır.
 Alınan uçak biletlerinden sonra seyahat değişikliği ya da iade işlemi yapılmamaktadır.
 Türk Hava Yollarının yaptığı diğer kampanyalar ile bu kampanya ve indirimler birleştirilemez.
 Kampanya belirli ve sınırlı sayıdaki koltuk için geçerlidir.
 Kampanya sahibi olan Türk Hava Yolları kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 Gazipaşa ile Alanya Havalimanı arasındaki seferlerde ücretler 66,5 TL olarak uygulanmaktadır.

Bir cevap yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi