Türk Hava Yolları Güney Avrupa Kampanyası

Dünya çapında önemli bir havayolu firması olan Türk hava Yolları yurt içi ve yurt dışı bir çok bölgeye olduğu gibi Güney Avrupaya da hazırladığı kampanyalar eşliğinde seferler düzenlemektedir. THY kaliteli hizmet politikası sayesinde birçok müşterinin tercih ettiği firmaların başında yer almaktadır. Global olarak birçok bölgeye uçuş seferi düzenleyen THY İstanbul’dan Güney Avrupa ülkelerine uygun fiyatlarla uçuş düzenlemektedir. Türk Hava Yolları kampanyası kapsamında, Avrupa’nın oldukça ilgi çekici ve sıcak ülkelerinden olan Fransa, Portekiz, Malta, İtalya, Yunanistan, İspanya dahil olmak üzere 24 uçuş noktasına uygun fiyatlarla seyahat imkanı sunmaktadır. Kampanya sınırlı sayıdaki koltuklar için geçerli olmaktadır. Hazırlanmış olan bu kampanyadan yararlanmak isteyen yolcuların İstanbul’dan çıkışlı olarak yapılması planlanan uçuşlarda 19 Haziran ile 4 Temmuz 2018 tarihleri arasında satın alacakları biletlerle 1 Ekim-31 Mart 2018 tarihleri arasında uçuş gerçekleştirmeleri mümkün olacaktır. Her şey dahil 119 dolardan başlayan fiyatlarla gerçekleşen kampanyadan faydalanmak için acele etmek gerekmektedir.

Sınırlı sayıda koltuk için geçerliliği olan kampanya indiriminden yararlanmak için yolcuların 119 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunulan biletleri belirlenen tarihlerde alması gerekmektedir. THY ile uçma ayrıcalığı yaşayacak olan yolcular kaliteli hizmet, zamanında ulaşım, ekonomik bilet fiyatları ile avantajlı bir yolculuk imkanı yakalamaktadır. Kampanya belirtilen Avrupa ülkeleri için geçerli olmaktadır. Her şeyin dahil olduğu ve 119 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunulan biletleri satın akan müşteriler uygun fiyat seçeneği ile uçma ayrıcalığı elde etmektedir. Detaylı bilgilerin THY resmi web sitesinden alınması mümkündür. Kampanya dahilinde belirlenen ücretler bilet satış ofisleri ve acentelerde farklılık gösterebilmektedir. Belirlenen ülkelerin dışında kalan yerler için detaylı bilgiyi THY resmi sitesinden almak mümkündür.

Güney Avrupa ülkeleri birçok kişinin görüp keşfetmek istediği yerler arasında bulunmaktadır. Deniz ve güneşin tadını çıkararak, eğlence merkezlerinde zaman geçirerek ve değişik yemek kültürlerini tadarak keyifli zaman geçirmek mümkün olmaktadır. Tropikal iklimlerin baş döndürücü etkileri ile harika zaman geçirmek isteyen kişiler tatil planlarını yaparken tercihleri arasına bu ülkeleri de yerleştirmelidirler. Kişisel tercihleri destekleyen THY kampanyaları ile ilgili detaylı bilgi almak için ilgili web sitesini ziyaret etmeleri önerilmektedir. Yanı sıra firmanın çağrı merkezinden ve satış ofislerinden de bilgi alınabilmektedir.

Bir cevap yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi