Türk Hava Yolları Uçak Biletine Aile İndirimi

Türk Hava Yolları her geçen gün getirdiği yenilikleri ve kampanyaları ile yolcular tarafından yurt içi ve yurt dışı seferlerinde en fazla tercih edilen firma olarak bilinmekte ve bu kampanyaları içinde uçak biletleri alımında aile indirimi yapmaya başlamıştır. Yenilikleri ve kaliteli hizmeti ile müşteri memnuniyetini önemseyen yaklaşımı ile yolcularının her seferinde tercih ettiği firma olarak adından söz ettiren Türk Hava Yolları en gözde havayolu firması olarak bilinmektedir. Kampanya ve indirimli bilet fiyatları ile kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sunan anlayışı ile her seferinde tercih edilmektedir. Özellikle kişisel ve aileye sunduğu avantajlı paketleri sayesinde birçok kişinin ilgisini çekmektedir. Yolcularına aile ile yapılacak olan yolculuklarda yurtiçi ve ekonomi sınıfı tercih edilerek %15 indirimli uçuş yapma hakkı sunmaktadır. Ailelere özel yapılan indirimler ile birçok ailenin bir arada uçmasına imkan sağlamaktadır. Birçok kitleye hitap eden THY ile ayrıcalıklarla uçma imkanı söz konusu olmaktadır.

Türk Hava Yolları tarafından aile indirimi paketi şeklinde sunulan kampanya kurumsal web sitesinden tarihleri ile birlikte duyurulmaktadır. Her yıl yapılan bu indirimli uçuş seferleri sayesinde yolcular uygulanan %15 indirim sayesinde rahatlıkla yolculuk gerçekleştirebilmektedir. Çift soy ismine sahip olan kişiler rezervasyon esnasında soy ismi bölümüne birlikte yolculuk gerçekleştirecekleri aile soy ismini girdikleri takdirde aile indiriminden faydalanmaları mümkün olacaktır. Muhteşem kampanyadan istifade eden yolcular ikinci soy ismi bölümünde de belirtme yaptıklarında tekrar indirimden istifade etmeleri mümkün hale gelecektir. Kampanyada PNR’da aynı soy ismine sahip en az 3, en fazla da 9 yolcu bulunması halinde kampanya uygulama aşamasına geçmektedir. Uçuştan 2 gün öncesine kadar biletleme işlemlerinin bitmiş olması gerekmektedir. Promosyonlu fiyatlar üzerinden indirim uygulanması mümkün olmamaktadır.

Türk Hava Yolları uçak biletlerine yapılan aile indirimi promosyonlu sınıfların dışında esnek sınıflarda uygulanmaktadır. Aktarmalı seferlerde de indirim yapılmaktadır. Diğer kampanyalar bu kampanya ile birleştirilmemektedir. Açık olarak düzenlenen biletlere indirim yapılmamaktadır. Çift soyadına sahip olan yolcular rezervasyon sırasında soy ismi kısmına seyahat edeceği aile soy ismini girmek durumundadır. Çift soy isimli yolcular ikinci soy isim hanesine belirttiklerinde indirimden yararlanabilmektedir.

Bir cevap yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi