Ülkemizin her yerine 55 TL ve 66 TL uçak bileti

Türk Hava Yolları firması, 1 Mart 2018 ile 3 Haziran 2018 tarihleri arasında ülkemizin her yerine yapılacak tek yönlü uçak biletlerini 55 TL ve 66 TL olarak belirleyerek gidilmedik yer bırakmamayı hedeflemektedir. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanından çıkışlı ülkemizin her yerine tek yön uçak bileti 55 TL, İstanbul Atatürk Havalimanından çıkışlı tek yön ülkemizin her yerine uçak bileti 66 Türk Lirasından başlayan fiyatlar ile satılmaktadır. Bulunduğumuz coğrafyanın iklim şartları düşünüldüğünde gezmek için en doğru zamanın olduğu 1 Mart ile 3 Haziran tarihlerinde ülkemizin her yerine 55 TL ve 66 TL olarak alınacak uçak biletleri yapılacak olan yolculuğun masrafını en aza indirecektir.

Bahar ayları olan Mart, Nisan ve Mayıs aylarını içine alan 1 Mart 2018 ile 3 Haziran 2018 tarihleri arasında seyahat ederek bu kampanyadan faydalanmak için uçak biletlerinin 26 Aralık ile 31 Aralık tarihleri arasında alınması şarttır. Ülkemizin bütün doğal ve tarihi güzelliklerini gezmek ve görmek için güzel bir fırsat olan bu kampanyanın bahar aylarına denk getirilmesi ise gezinin ayrıca güzel geçmesi için bir sebep oluşturmaktadır. Sabiha Gökçen Havalimanından yapılan yolculukların uçak bileti fiyatı 55 TL, Atatürk Havalimanından yapılacak olan uçuşların fiyatı 66 TL’den başlarken Antalya şehrinin Gazipaşa ilçesinde bulunan Gazipaşa Alanya Havalimanına yapılacak uçuşlar 66.5 TL olarak fiyatları sabitlenmiştir.

Ülkemizin her yerine 55 TL ve 66 TL uçak bileti kampanyasının kuralları ve koşulları aşağıdaki gibidir:
• Kampanya tarihlerinde alınacak olan uçak bileti fiyatlarına her şey dahil tek yön biletleridir.
• Kampanya sadece THY’nin direk uçuşları için geçerlidir.
• Ercan Havalimanı ve Hopa Havalimanı uçuşları ile Anadolujet ve diğer anlaşmalı havayolu firmaları ile ortak yapılan ortak uçuşlar kampanyaya dahil edilmemiştir.
• Kampanya süresince rezervasyon ve biletleme işlemleri aynı anda yapılır.
• Kampanyada satın alınan tek yön uçak biletleri Miles&Smiles üyelerine 15 Statü Mili kazandırmaktadır.
• Kampanya Türk Hava Yollarının başka kampanya ve indirimleri ile birleştirilemez.
• Kampanya belirli sınırlı sayıdaki koltuk için geçerlidir.
• Kampanyanın sahibi olan THY koşullarda değişiklik yapma hakkı bulunmaktadır.

One thought on “Ülkemizin her yerine 55 TL ve 66 TL uçak bileti

  1. Gokhan 3 Haziran 2018 at 06:33

    İyi günler kampanyalarınız geçerlimi

Bir cevap yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi