Yurt dışı THY Uçak bilet avantajları

Türk Havayolları uçuşlarınızı gerçekleştirmeden önce dikkat etmeniz gereken  yurt dışı uçak seferlerinde birçok noktaya erken rezervasyon fırsatı ile ayrıcalıklı ve uygun fiyatlar seyahat imkanı sağlamaktadır. Bu indirim kampanyaları belirli periyodlarda geçerli olduğundan THY kurumsal sayfayı ve kampanya haberlerini takip etmekte yarar bulunmaktadır. Ekim 2017 içerisinde yaptırılacak erken rezervasyonlar ile karşılıklı olarak düzenlenen seferler için Yunanistan, Bosna Hersek, Bulgaristan, Kosova, Makedonya gibi Balkan Ülkeleri, Kafkasya ve Ukrayna gibi rotalara 99 dolardan başlayan fiyatlar ile bilet bulabilmek mümkündür. Bu seferlerde bilet fiyatları gidiş dönüş olarak belirlenmiş ve her şey dahil konseptiyle satışa sunulmuştur. Türk Havayollarının diğer kampanyası da Andorra, Fransa, İspanya, Portekiz, Cebelitarık gibi Güney Avrupa ülkeleri için düzenlenen kampadır. Bu kampanya dahilinde Eylül 2017 ile Ekim 2017 tarihleri arasında yapılacak rezervasyonlar ile gidiş dönüş biletleri 119 dolardan başlayan fiyatlar ile satışa sunulmaktadır.

Güney Avrupa ülkeleri için düzenlenen seferlerde yine hem aktarmalı hem direkt uçuşlarda her şey dahil konseptiyle gerçekleştirilmektedir. Bu kampanyadan yararlanabilmek için Kasım 2017 ile 15 Mart 2018 tarihleri arasında belirlemek gerekmektedir. THY bir diğer dış hat kampanyası da Ürdün ülkesinin Akabe kenti için düzenlenmiş olup 11 Ekim 2017 ile 31 Aralık 2017 tarihleri arasında yaptırılacak rezervasyonlar ile Akabeye uygun fiyatlar ile gidilebilmektedir. Türk Havayolları Akabe biletleri aktarmalı ve direkt uçuşlar için gidiş dönüş her şey dahil konseptinde 419 dolardan başlayan fiyatlar ile müşterilerine sunulmaktadır. Bu kampanyanın kalkış şehri İstanbul Atatürk Havalimanı olup kampanyadan yararlanmak için en az 3 gün en fazla 2 ay seyahat süresi belirlenmiş olmalıdır. Akabe seferlerindeki promosyon indirimi belirli sayıda koltuklar için ve 18 Mart 2018 ile Aralık 2018 tarihleri arasındaki uçuşlarda geçerlidir.

Türk Havayolları bir diğer erken rezervasyon indirimi ise İstanbul-Phuket arasındaki uçuşlarda geçerlidir. Bu uçuşlardaki indirim fırsatını yakalamak için Temmuz 2017 içerisinde rezervasyon yaptırmak ile birlikte Temmuz 2017 ve Aralık 2017 tarihleri arasında seyahat zamanı belirlemek gerekmektedir. Türk Havayolları erken rezervasyon fırsatları sayesinde dünya üzerindeki birçok noktaya gerçekleştirilen seferler ile iş seyahatleri ya da tatil gezileri için ayrılacak bütçe üzerinde önemli bir miktarda tasarruf sağlamak mümkündür. Böylece seyahat sürecindeki diğer kalem harcamalarına da kaynak ayırmak suretiyle keyifli bir iş gezisi ya da tatil geçirilebilmektedir. Türk Havayolları bu kampanyalardaki şartlar üzerinde değişiklik yapabilmekte, kampanya sürecini uzatabilmekte veya iptaller gerçekleştirebilmektedir.

Bir cevap yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi